bugün

ben sadece kürte ev veririm diyen ev sahibiyle aynı kafadadır.
daha önce kürt kökenli vatandaşla sorun yaşamış olan ev sahibidir, genelleme yapması doğrumudur, değildir.
haklıdır sonuçta maağarada yetişen bir tür olarak kürtler apartmanda yaşamaya uygun değillerdir. çıkardıkları sesler eniklerin fazlalığı globalleşen dunyaya uyum gösterememe gibi sorunlar bu zavallı insanların buyuk metropollerde yok olup gitmesine yada komsularının kafalarını sikmesine yol açmaktadır. sonuç olarak kürt e kiraya ev vermeyen ev sahibi haklıdır. öğrenciye bile ev verilir ama kürte verilmemelidir.
kendi evidir, kendi kararıdır. kime ne ulan? ben de ev falan vermem mesela, dikkat ederim. hele bir de kiraysa hiç çekilmez, bin bir sorun çıkartıyorlar.
faşisttir.
linkte görünen orospuçocukları kürtleri temsil ediyorsa ev verilmemesi hoş karşılanacak bir durumdur. her ırkın meslek grubunun içinde iyi insanlar oldugu kadar kotu ınsanlar da mevcuttur bunu anlarım ama kürtlerde bu oran çok yüksek.

http://www.youtube.com/watch?v=T-Vx6IFdPJs
Evi bilmeme ama
(bkz: ben kürde kız vermem)
oda demeseymiş abi adam açık açık söylemiş.

- "ben kür" de ev vermem.
+ ben kür
- vermiyorum ev.
Benim o. 3 hafta önce verdim evi daha yeni çifte. çocuk izmirli kız da afyonluymuş kısa bi soy sop muayenesinden sonra kontratı imzaladık.
ırkını itelediklerim evin sıvasını kazıyolar ulan yapınca eline ne geçiyo?
kimliğinde tc yazan herkes değil, tc vatandaşı hisseden herkes türktür.
Hay kürt kadar başınıza taş düşsün hergün kürde şu yok kürde bu yok kürt şöyle kürt böyle lan bir bitin bölücü faşistler.

Ayrıca ülkeyi o ev sahibi bölüyor.
Yarın birgün evimi kiralarsam olacağım ev sahibidir.
farklı şehire üniversite okumaya giden her kürdün başına gelebilecek durumdur.
Parayı az bulmuştur.
Benimdir o.. Kürt'e ev mı verilir la..kirayı takar..elektriği kaçak kullanır..kışın parkeleri dolapları söker yakar kodumun barzosu..
Evini 10-15 çocuklu birine verip heder etmek istemeyen ev sahibidir.
Hak veririm kendisine. Ben de kürt olduğunu bildiğim esnaftan alışveriş yapmıyorum mesela. Normal bir tutum.
Ülke kurulduğundan beri adı terörle anılan bir ırkın milli unsur olduğunu bizlere öğreten başlık. ‘Öcalan yerli ve milli bir şahsiyettir.’ diyen lavuğu akıllara getirmiştir.
Zaten 10 kardeşli Kürtler uyuşturucu satıcılığından otel diker, sonra rezidansta kalırlar.
Aklını seveceğim ev sahibidir.

(bkz: Ev sahibinin haklı isyanı)
Gerçeklerle alakası olmayan durumdur.

Kürdü türke, türkü kürde karşı kışkırtmak için açılmış başlık.
Başına dert almak istemeyen ev sahibidir. Ayrıca kendi tercihidir kimse karışamaz.
Haklılık payı vardır.
Son derece haklı olan ev sahibidir. Dertsiz başını bu mikrop sürüsü yüzünden derde sokmak istemez.
Foşist ev sahibidir, şaka la şaka aklı olan kürde ev vermez gitsin mağaralarında yaşasınlar.
güncel Önemli Başlıklar