bugün

baygınlık geçirme,kahkaha atarken çığlık atarak ağlama,el ve kolların tamamen uyuşması gibi reaksiyon gösteren hastalık.ağır durumlarda sakinleştirici yapılır ve sakinleştiricinin etkisinin geçtiği anlar;hayatta asla hatırlamak istenmeyen anlardır.
sürekli aynı hatayı yapan sevgili dolayısıyla geçirilmesi muhtemeldir.
sürekli yaşanıyorsa ağır stresten erken ölüme yol açması olasıdır.
Histerik duygusal durum bozukluğu gibi bişeydir, sinirkrizi geçiren birine nekadar ilgi gösterirseniz histeri okadar artar ve devam eder, sakin olunmalı rahat nefesalabileceği bir ortamda rahat bırakılmalı panik yapılmamalıdır, sanırım.
bende ellerin avuç içine doğru yapışması ve şiddetli hıçkırık, öksürme ve ağlamayla kendini gösteren, geçirdikten sonra yorgunluktan rahatlatan durumdur.

not: bir kere oldu.
katillerden tutun manyaklara kadar her tür insanlık dışı vasıfları taşıyan insanlar seviyesine varıp onları anlamak halidir.
sonu hastane acil ve kıçına yapılan bi güzel diazemdir.
ikincisi cinnete üçüncüsü cennete götürür.
vurup kırma isteği doğuyor insanda, sakinleşiyor aslında insan öyle vurunca.

duvarda el kırılabilir dolaplara ve kapılara vurun efem yalnız kapılar amerikan ise kapının anasını sikebilirsiniz denenmiştir kapı hala delik.

bir de duvara kafa atmayın 2 gün kendinize gelemiyebilirsiniz, şahsen ben ilk gün toplayamadım kendimi ve kafa atınca bi ekran karartısı bi şimşekler filan birşeyler oluyor pilav gibi olursunuz tertemiz oh.
hayatımda ilk defa bugün başıma gelmiş hadise. insan kendinden ne zaman korkmalı sorusunun cevabı(-imiş). bir daha tekrarlanmaması herkesin hayrına olur sanırım.
hobim.

günde bi mutlaka.
Bazen yaşadığım kötü olay.

Elim ayağım titriyor, önüme geleni parçalayabilirmişim gibi hissediyorum, bi şeyleri fırlatıyorum (tava kırdım hatta), boğazım yırtılana kadar bağırıyorum falan.

Kötü.
Allah ım delircem.
kesinlikle bünyeyi sarsan bir şey. öncelikle kişinin sakin kalmaya çalışması çok önemli. kriz süresinde kasılmlaardan , zorlanmalardan kaynaklı olarak damarlarınız bile çatlayabilir. sizi bu duruma düşüren insanlardan uzaklaşmak en iyisidir. hani bir kaç saatliğine değil. baya baya kurtulun o insanlardan.
ben bu halimde allah din kitap bırakmıyorum ve sinirlendiğim kişiyi öldürebileceğimi düşünüyorum. sakinleşmek için koşuyorum sonra gelip öldürüyorum.
arada bir insanın başına gelen hadise
her gün olan ruh halim.
3 gündür 72 defa geçirdim.
Bende el, ayak ile başlamak üzere tüm vücuda yayılan şiddetli ve uzun süreli titremeler şeklinde kendini gösteren durum.

Tabi bu son safha.
Bu safhaya değin yakıp yıkma, ağzıma geleni sayma huyumu yok sayamam.
program yazarken sorun olmaz, compile etmeyin yeter. program yazma ile ilgili en ufak bilgisi olmayıp üzerine yorum yapanlar geçirsin nan sinir krizi. beter olsunlar.
teğet geçmesi umulan krizdir.
imamoğlu iki defa kazanınca bazı vatandaşların yaşadığıdır. geçer geçer, bak kuş uçuyor !..
bu fani dünyada benim başıma sürekli gelen talihsiz durum.
Sinir krizini kapıya kadar uğurlamaktır.
size bunu yaşatacak kadar hiç kimseye kontrolünüzü vermemelisiniz. sizi ele geçirmiş üstelik bir de içinizde kriz yaratmış... yanlış... insanlara karşı zırhınızı kuşanın efenim... *