bugün

entry'ler (34)

can bonomo

şu berbat hayatımda beni çoşturan insanlardan birisi.şarkılarındaki hareketlilik ve sözlerin güzelliği sizi alır götürür.O 4 dakikada ne sorunlarınızı düşünürsünüz ne de dertlerinizi..

siklenmemek

çok rastladığım bir durumdur.kızın birini keserim bir kere bakar sonra bir daha bakmaz,toplum içinde bir şey anlatırım kimse dinlemez,sözümü keser.bazen öyle anlar oluyor ki annem babam bile beni takmıyor.yani hiç s*klenmiyorum.anlıyacağınız çok yalnızım.

milli takımın küfürbaz futbolcularının belgesi

bir galatasaraylı olarak söylüyorum.bende volkan demirel'i emre belözoğlu'nu sevmiyorum ama milli takım söz konusuysa saygı duyarım.kendi evinde rakip futbolcuları değilde kendi futbolcularını ıslıklarsan küfür edersen küfürü yersin bu kadar açık söylüyorum.bu ıslıklar kin nefret bitmediği sürece kimse türkiye milli takımından başarı beklemesin.kendi kendimizi bitiriyoruz haberiniz olsun.

tehdit edilmek

insanın huzurunu kaçırır durup dururken korkmasan bile sinirin bozulur.dışarı çıkarken temkinli olursun yanına emanet almanı sağlar.tehtid eden kişi ise beyinsizin tekidir.çünkü delikanlı adam tehtid etmez ya adam gibi alır karşısına alır konuşur sorunu çözer yada tehtid'e bile gitmeden yapacağını yapar.dediğim gibi korkmassın ama sinirin çok bozulur.

ölmeden önce yapılması gerekenler

bungee jumping, yamaç paraşütü,f1 yarışı yapmak, dağa tırmanmak ,gemiyle dünya turu yapmak,nba finali seyretmek, şampiyonlar ligi finali seyretmek, ata binmek ,kayak yapmak ,survivor'a katılmak ,sörf yapmak ,dalış yapmak , afrikaya gitmek , miami'ye gitmek ,gröndland'a gitmek, galatasarayın şampiyonlar ligi maçına gitmek.

erikli suyla kıçını yıkayan insan

muhtemelen evde sular kesiktir.

sözlük yazarlarının favori çizgi filmleri

(bkz: avatar)

en iyi android oyunları

angry birds.

red alert 2

Zamanında çok oynadığım bugunkü çoğu strateji oyununa bin basan efsane birde generals vardı bu kadar sevdiğim strateji oyunu gerisi tırt.

bir süper lig kulübü alıp şampiyon yapmak

önceki yıllarda fifada çok yaptığım şeydir ve bu sene en çok yaklaşıcak olan bence kasımpaşadır.kadroları olsun futbolları olsun gerçekten çok iyiler ve kaleleri sağlam ellerde bu sene yaklaşabilecek tek takım kasımpaşadır.fenerbahçe ve galatasaray bu kadar iyi transfer yapmışken çok zordur.

unutamamak

geçmişi unutamıyorum mesela iyi anıları kötü anıları çok kuvvetli bir hafızam var 5 yaşından itibaren herşeyi hatırlıyorum hatırladığım şey iyide olsa kötüde olsa hüzünlenirim gece yastığa kafamı koyduğumda eğer geçmişi hatırlamaya başlarsam direk kaldırıp kafamı uykum aşırı derece gelene kadar yabancı dizi yada film izlerim ben böyle böyle unutmaya çalışıyorum ama bir işe yaramıyor eğer ilerde insanların hafızalarından birşeyler silmek için tedavi felan çıkarsa ilk ben olurum o tedaviden çünkü geçmişteki kötü anıları unutup sıfırlamak istiyorum kafamı inşallah bir gün böyle bir tedavi çıkar.

evde yalnız kalındığında yapılabilecek şeyler

eğer kışsa hava soğuksa yağmur yağıyorsa yaptığım eylemdir sıcak çikolatamı yaparım araştırarak güzel bir film bulurum alırım battaniyemide üstüme örttümmü tadından yenmez.her kış bol bol yaptığım ve ölene kadar yapmaya devam edeceğim şeydir.

paranın mutluluk getirmediği gerçeği

bunla ilgili jim carrey'nin bir sözü vardır yüzde yüz katılıyorum bu söze:"Dilerim herkes bir gün zengin ve ünlü olur ve hayali kurduğu herşeye kavuşur;böylece aranılan esas cevabın bu olmadığını anlar"

ateist doktor

çok zor rastlanır çünkü doktorlar aslında daha inançlı olurlar çünkü insanların organlarını yaratılış sistemini gördükçe ne kadar olağanüstü güzel şekilde tasarlanmış olduğunu onlar bizden çok daha iyi biliyor.bu yüzden nadir rastlanan bir durumdur.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

mfö -güllerin içinden.

19 eylül 2012 manchester united galatasaray maçı

şu berbat hayatımda beni heyecanlandıran tek şeydir o gün doktordan rapor alıp işe gitmeyeceğim maçı izleyeceğim gündür.işim yüzünden o kadar lig maçını derbileri izleyemedim yeter kimse beni bu maçı izlemekten alıkoyamaz yıllardır şampiyonlar ligine hasretimiz ,avrupa fatihinin geri döneceği maçtır.holigan biri değilim kavgacı değilim ama galatasaray sevgim bambaşkadır.istatislikler ve mantıken baktığımızda manchester united rahat kazanır gibi görüyor ama fatih terim engelini göz önünde bulundurmuyorlar.fatih hocanın günlerdir bu maç için uyumadığını uyuyamadığını sürekli bu maça hazırlandığını hissedebiliyorum.hatta açıklamasında sonuç ne olursa olsun sorun değil yenersek güzel olur ama kaybedersek dünyanın sonu değil demesi de hoşuma gitmiştir.bekle bizi old trafford bekle bizi manchester..

dizilerden hayatımıza giren replikler

not today
(bkz: game of thrones)

29 ağustos 2012 fenerbahçe spartak moskova maçı

galatasaraylı olmama rağmen her avrupa maçında oldugu gibi fenerbahçeyi destekleyeceğim maçtır renkler farklı olabilir ama ırkımız aynıdır türktür rusları tutcağıma bir çok futbolcusu milli takımda oynayan fenerbahçeyi tutarım daha iyi hatta maçı fbliler derneğinde izleyeceğim.

ölümsüz olmak için yapılabilecekler

insanlık adına birşey yapmak einstein,atatürk,che ve birçok daha isim hepsi ölümsüzdür isimlerini hep yaşatmışlardır ve yaşatacaklardır benimde böyle bir hayalim var tarihe ismimi yazdırmak istiyorum ama insan büyüdükçe hayalleri küçülüyor..

diş ağrısı

kötü bir acıdır bazılarının çaresi bile yoktur tek çözüm uykudur herşeye çözüm olduğu gibi..