bugün

entry'ler (109)

ulaştığın şeyin aradığın şey olmadığını görmek

maneviyat haricindeki herşey bu sona mecburdur.

ateistlerin tehlikeli olması

ateş olsalar düştükleri yakarlar.

izmir halkının düşman askerine karşı koymaması

banka kuyruğundaydılar o sırada.

hz muhammed in ahir zaman için söyledikleri

BiZ SENi GÖRMEDEN SEVDiK YA RASULALLAH.

selamün aleyküm diyene merhaba diyen insan

SÖZCÜ OKUYUCUSU OLMASI YÜKSEK iHTiMALDIR.

14 ağustos 2016 da ne olacak

fetocu hainler 14 ağustosa kadar prim yapmak sözde korku vermek için türetmişlerdir.

sonu o ile biten mükemmel şeyler

deportivo

sonu o ile biten mükemmel şeyler

deportivo

neye inanıcamızı şaşırdık

şuan bu cümleyi kuranların sayısı çığ gibi artıyordur eminim.

en çok özlenen şeyler

gençlik.

işyerinde uyuklamak

ÇOK iĞRENÇTiR SÜREKLi DALIP DALIP DURURSUN DÜZENSiZ GECE YERiNi DÜZENSiZ BiR GÜNE BIRAKIR.kıL Bi ŞEFiN VARSA TAMAMEN APTALA BAĞLADIN DEMEKTiR.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

TE MA ETMAJE BiRi BENi KURTARSIN.

bir akıllı sizsiniz

AKBiL SIRANIMI ÇALDILAR,ACiLDE ÖNÜNEMi GEÇTiLER

kardeşim sen şöyle gel de bayan otursun

ADAMIN TiPi AKLIMA GELDi iSTEMSiZ GÜLDÜM.

14 ağustos 2016 da ne olacak

TEDiRGiN OLMAMAK ELDE DEĞiL iNSANLIKTAN ÇIKMIŞ YARATIKLAR SONUÇTA.

te ma etmaje

3 AY ÖNCE KUVEYTTE DiNLEMiŞTiM Bi AN HiCAP GiYiP KOŞASIM GEŞLMiŞTi SALLANA SALLANA.

gavur icadı klima ile serinleyen müslüman

bi bitmediniz be kardesim.

darbe ile ilgili büyük sır

bır kaç gün sonra tüm haberlerde görülecek haberdır diyede not düşüyorum.bu bilgiler direk fransa üzerinden edinildi
27 temmuz bir fransız araştırmacının makalesinden alınmış aynı zamanda iranın fars haber ajansıda haberi paylaşmıştır
rusya ordusu, askerlerin konuşmalarını ele geçirdi ve radyo sinyallerinin şifrelerini çözerek türk ordusunun ülke yönetimine karşı ankara’da darbe hazırlığı içinde olduğu bilgisine ulaştı. rusya savunma bakanlığı'na gelen bilgi buradan gerekli türk merciilere ulaştırıldı.
rusya ordusunun ele geçirdiği konuşmalarda, birkaç askeri helikoptere erdoğan’ın marmaris’te kaldığı otele yönelerek yakalanması ya da öldürülmesi emri verildiği iddia edildi.
putin bu operasyonu mat etmek için 1 numaralı ajanını da erdoğanın yanına 4 ayrı ülke dolaşarak gönderdiği söyleniyor.
rusya’nın konuşmaları nereden ele geçirdiği konusunda bilgi veremeyen diplomatik kaynaklar, suriye lazkiye hava üssü’nde bulunan rusya ordusunun benzer sinyalleri yakalayabilecek sistemlere sahip olduğuna dair ellerinde veriler olduğunu ifade etti.
ankara’daki üst düzey yetkililer ve türk silahlı kuvvetleri, mit’in başlangıcından yaklaşık 5 saat öncesinde darbe girişimiyle ilgili kendilerini bilgilendirdiğini açıklamışlardı.
https://fr.sott.net/artic...d-etat-d-obama-en-turquie .

doğu perinçek

MEHMET AĞAR DEVLET BAHÇELi DOĞU PERiNÇEK ABDULLAH ÇATLI BUNLAR DEVLETiN ADAMIDIR.SAFI NERESi OLURSA OLSUN

fetocular yüzünden

bu vatan hainleri sebebiyle artık sabahları aşırı sinirli uyanıyorum.