entry'ler (94)

özel eğitim öğretmenliği

Ygsde 40-90bin sıralamada alırken şimdi ts de 5-15 bin arası olacaktır.

fi

blutv'nin masum atağına puhu çok güzel bi kontra ile cevap vermiş.

kitapları okuduktan sonra dizi ne kadar tatmin eder bilemem ama kesinlikle her şeyiyle içine alan bir yapıt olmuş. 3 bölüm arka arkaya izlenebilecek seviyede. serenay başrollerde olmasına rağmen sahnelerin hiç sıkılmadan izlenebilmesi de yönetmenin bir mahareti olmalı. ayrıca küçük detaylara güzel yer verilmiş biraz alıcı gözüyle izlenirse önemsiz görünen ama değerli şeyler yakalanabilir.

not: türk dizilerine göre cinsellik bi hayli önplanda.

adonis

La bi yürü git la.

2 rederandum da evet dedim bu sefer hayır

çok şaşırmama sebep olsa da bazı ak parti seçmenlerimizin ağzından çıkan güzel cümle,tabii devamında belirli sebepler sayabiliyor bu insanlar. az buçuk düşünebilen ve düşünmek isteyen hala bir çok insan var içlerinde,uzaklaştırmayın iyi anlatın doğruyu göstermek zor değil.

leyla ile mecnun

Mantığını kavrayana kadar sabretmeniz zor olabilir diziye sonrasında ise hiç bir şeye şaşırmazsınız. Diliyle, örneklendirdikleriyle en temiz dizidir.

caner taslaman

islamofobi oluşturan tonlarca tip varken böyle adamları kabul etmeniz zor tabi işinize gelmiyor.

ayağına gelen topu havaya diken tip

Çok keyifliydi lan onun yarışını yapmak ama çocukken yani.

kaslı bir erkek olmanın zorlukları

1.77 boy 61 kilo ile sende ne kası var lan hadi var karşıda görüp kaçacak kadar ne görünüyor,evde pump yapıp dışarda çıplak mı dolaşıyorsun?

o sarışın kadın haklıydı

Benim oyum dağda ki çobanla bir mi demişti ya hani,dağda ki çoban tartışılır ama şehirde ki çomarla bir olamaz.

sözlük kızlarının vurduruyor olması

açık oylayanın oğlunun söylemi.

yiyip yiyip kilo alamamak

Böyle bir durum yok,gerektiği kadar yediğinizde o kilo paşa paşa alınıyor.

araplar bizim kardeşimizdir diyen türk

Orospu cocugudur.

burger dan beslenenlerin elit olduğunu sanması

Şöyle 10 sene öncesi ve daha eskisi için geçerli olabilir ama şuan kesinlikle değil.

20 li yaşlarda en çok konuşulan konular

"Yırrtık abicim yırtttık."

ankara soğuğu

Abartılmıştır,memleketin çoğu yerinde bu aylar böyle geçmekte. Özelliği olmayan şehre sıfat koyma çabasıdır.

sarı ışık yandığı an kornaya basmaya başlayan tip

insanlıktan nasibini almamış tiptir.

ota boka gülme hastalığı

Kafa arkadaşlarının olduğu ortamda gayet doğaldır,özlüyorum o günlerimi.

iddaa dan trilyonlar kazanılır mı sorunsalı

Tek seferde kazanma şansın zaten oyun kuralları dahilinde yok.

milliyetçilik hastalıktır

Dünya da hiçbir toplum yoktur milliyetçilik yapmayan. Olaya nasıl baktığınız önemli.

1984

Dil ve düşüncenin dünyanın en önemli iki unsuru olduğunu fark ettiğiniz güzide kitap , tüm zamanların kitabı.