bugün

entry'ler (99)

acımasız erkek

önce kendine çeker, daha sonra beklemediğiniz anda sizi açıkça tersler ve kendinizi yalnız bir aptal yerine koymanıza sebep olur.

güne 50 mekik 30 şınav çekerek başlamak

bir de 30 dakika hafif tempolu koşu veya en düşük ihtimal yürüyüşle desteklenirse vücudunuzu seviyorsunuz demektir.

hazır sikim varken masturbasyon yapayım insanı

(bkz: ee hazır götün de varken)

anatomi dersindan akılda kalanlar

gluteus maksimus- gluteus medius oyşşş.

güzel zengin zayıf sarışın entel ağzı kokan kız

sosyal paylaşım sitelerinde bulunan kişisel profillerinin bir yerine mutlaka M.KEMAL ATATÜRK!! yazarlar.

ergenlerin başyapıt saydığı filmler

twilightdan ötesi varsa çıksın şuraya.
edit: twilighttan ötesi twilight izleyicisi olmakmış.

bamya lahana ve pırasa seven insan

benim o...

yazar nicklerinin tersten okunuşu

ılnakiled anasros anana unub

kanka olunmak istenen ünlüler

stan lee, edgar allan poe, jari maenpaa, petri lindroos.

uzun saçlı erkek

saçlarına ve kendine bakıyorsa benim için herzaman kısa saçlılardan önce gelir.

başbakan ı istemiyorsan verdiği maaşı da alma

çünkü bizler yattığımız yerden sevabına alıyoruz , padişahımızın götünü yalayan alıyor parayı.

en gereksiz erkek tipi

boş konuşan, düşüncesiz ve patavatsız insandır. kadında da erkekte de aynı.

khal drogo

çok sexstir kendisi.

yengeç burcu erkeği

bana gelmesin lütfen.. iki kelime tartışmaya kalksanız susar yada anlamadan iyi tamam der susar, pısırıkdır ayrıca duyguları mantığının baya bir önünde hareket eder.
edit: ha birde alınganlıklarını ve söylenenleri bireysel almalarını da eksilerle göstermişlerdir

şişman türk kadınının bikini giymemesi

ülkemizde kadınlara bir insandan ziyade hep sevişme vaadiyle bakıldığından seksi görünmesi beklenir, kadının da bilinçalltı bu yöndedir. bu içler acısı bir durum işte. yediden yetmişe bugün kadınlarımızdaki rezalet moda anlayışı ve estetik bakış açısının gelişememesi de hep kusur arayışı ve aşırı öznelliğe dayalıdır.

sözlük yazarlarının uğraştığı sporlar

eskrim, amatör olarak yoga, free running

gecenin köründe sevgiliyle felsefe yapmak

''hayret birşeydir yaa sevgiliyle nasıl felsefe yapılır? saçmalıktır. herkes bilir ki sevgiliyle sevişilir başka birşey yapılmaz.'' işte bu da hayatında sağ elinden başka bir kadın hayal edemeyen insanların felsefesidir. saşımayın bu başlık altındakilerin 5/4ü öyle.

yazarların çocukluktan beri yenemediği korkular

uzun yaşama korkusu...

yüzüklerin efendisi ve star wars seven kız

hadi zevksiz olup da türk dizisi izleyen, incir reçeli sndn aşkm .s tipindeki hemcinslerimin yerine benim bile vicdanım sızlıyor da; biz fantastik edebiyat ve kurgu sever dişiler olarak niye sivilceli ergen nerd muamelesi görüyoruz diye sorarım a dost?

tayyip erdoğan ın yazacağı kitaba isim önerileri

eat, pray, sweat.