bugün

entry'ler (90)

recep tayyip erdoğan ın korumaları

Kraldan cok kralcilar..isim vermiycem ama bir universitede konusma yapan basbakani dinlerken sakalasan ogrencileri devlet buyugune saygisizliktan goz altina almaya calistilar ustelik kimse farkinda bile degildi.ee ne demisler ego bulasicidir.

sabah yapılacak en güzel eylem

S ulan kac kisinin boyle bir hakki var yarimiz sefil gibi okula yarimizda ise gidioruz. Bana gore sikerler deyip alarmi kapatmak..

türk olarak kürtçe ikinci resmidil olsun istiyorum

Olsun olsunda artik kimse dolmuscularin ne dedigini anlamasin amk.

bir erkeği kırmadan küçük pipili olduğunu söylemek

2 kiloo bamya.

türk dizi tarihinin en gıcık tipi ve karakteri

Poyrazin babasi Adil Topal.

mutluluk veren küçük şeyler

Takilan Ceyrek altin.

kızlara yakışmayan davranış şekilleri

manda boku kadar sakizi agiz acik patlata patlada cignemeleri ve uzun pis tirnaklar.

giresunspor

Kendilerini yesil cotanak diye tabir eden findik takimdir.

rte yi sevmeyip ülkesinde yaşamak

Burasi onun ülkesi degil oyle olsa coktan satmisti amerikalilara coniler. Burasi bizim ülkemiz Atatürkcülerin ulkesi yedirmeyiz.

pembe ruj süren kız

Varoştur.

fb nin 800 bin 4 yıldızlı forma sipariş etmesi

Zengin takim hareketidir züğurtlerin cenesini yorar. Motivasyon sebebidir fakirler anlamaz.

klişe yalanlar

Ben zaten evlenmek istemiorum. He canim he evde kalmadin.

vazelin

Arabalarin ic temizliginde torpido ustunde cila diye kullanildigini bile gordum vallahi her derde deva meret.

en yakındaki kitabın 18 sayfasının ilk cümlesi

Bilirimki seni aldatmak imkansizdir. (Sabahattin ali)

feyyat gökçe

Bordo kadife pantolon ve kirmizi kazaktan vazgecemeyen b.k lafindan cok hoslanan bütlerde 108 kisiyi 48 ve 46 gibi notlarla sehir dislarindan getirtip sonrada benden vazgecemiyosunuz dimi diyen sahsiyettir. Finalle but sorularini ayni sorar şiklari bile değistirmez cünkü iyi bir sinif yonetimi bunu gerektitir. Amaç ögrenciye yol parasi ve laf sokmaktir. Sadece pedagojik formasyon sinif yonetimi dersini aldim kendisinden daha doğrusu ders namina bisiy oğrenmedim bir kitabi var iste ezbere bilmemiz gereken. Iyi yorumlarda bulunanlara uzuluyorum egitim fakultesinin en iyi hocasi falan yazmissiniz iyi hoca gormemissiniz iste ona üzüldüm. Ingilizcede biliyor her firsatta araya bi kelime sokuşturur. Ben bu kadar insana oynamam der sinif 30 kisi olana kadar anilari dinlenir. Cunku sinifa vaktinde gelenler seyircidir ögrenci değil. Ömür boyu görüsmemek dilegiyle..

16 mayıs 2016 kürdistan ın ilanı

Kurdistan isteyen kim? Yok oyle bir dunya onlar tek baslarina kendi boklarinda boğulurlar. Amaç sadece husursuzluk yaratip kapitulasyon sağlamak.. Bahsettim kürtler bölücü kürtlerdir ķürt olduğunu ònemseyenler rahatsizlik hissedenler değil.

çok kitap okuyan insanlar

Korkmayin boyle insanlardan kelime hazineleride sabir yelpazeleride cok genistir ohoo ne kahramanlar gormuslerdir onlar..

bir alet olsan ne olurdun

Cimbiz. Kilim cunki herkeze.

türkiye için savaşabilecek yabancı futbolcular

Pascal nouma. Bir tombala cekilisi yapar pipisiylen..
Kisacasi hic birinin s.kinde olmaz.

türk kızlarının 5 para etmez olması

Birileri halis mulis bir kezbandan sağlam kazik yemis dedirten başliktir.