bugün

O muazzam alete pipi demekle herşeyi belirtmiş, kırmış hatta hayata küstürmüş olursunuz diyebileceğim başlık.
daha büyüğünü nerde gördün ırıspı diye dayak yemek isteyen kızın yapacağıdır. evet.
erkeğin penisi 16 ile 22 cm arasında ise iftira atmaktır.
Bi keresinde kuzenime bir kız bamyandan hiç söz etmiyorsun demişti.
yine mi bamya..
2 kiloo bamya.
zeytinyağlı sarmadan bıktım, patlıcan dolması istiyor canım.
- kalksa ne olacak ki laa!*
işlevi daha önemliymiş...
"küçük güzeldir ki " diceksin.
nükleer başlıklı füze olarak gördüğümüz bir aletten pipi diyerek bahsedip zaten bizi kırıp dağıttınız. daha kırıcı olması mümkün değil...
Sex esnasında "Aşkım içimde misin?" Denebilir.
biraz kızlara yönelik bir soru sanki ama yazarların hepsi erkek amk.
Mesela " ayyy bune tatlı şey ya ne kadar minnak" denir.
seninki bağa kürdan geliyor da denebilir. bilmiyorum o kadarını ama sonuçta alınmaz diye düşünüyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=uj4bhr8MNLY
Olsun uzulme ya seneye tekrar denersin...
kızların büyük zorluk çektiği bir konudur. kırmamak için söyleyemezler çünkü malum biliyorsunuz vicdan meselesi. intihara kadar götürür bu bir erkeği zira. genelde küçük pipili sevgilisine "kedicik nerdeymiş kedicik hanimiş kedicik bak burdaymış hello kitty diyerek" imada bulunmaya çalışır. "pipin küçük senden ayrılmak istiyorum"un yolunu yapar kısacası dolaylı yoldan. eğer sevişme esnasında böyle bir şirinlikler, seni kale almamalar ve kendini tutamayıp kıkırdamalar ile falan karşılaşıyorsan kesin çükün küçük olduğu içindir sevgili sözlük erkeği. tabii bunları yapmayıp sen hiç üzülme diye seni kandırıyor da olabilir. çok seven kızlar böyle yapıyor ama sonuçta onun da ihtiyaçları var biliyorsun. büyük sikli biri olarak bunları bilmeni istedim. zira kızların kendi aralarında neler konuştuklarını çok iyi biliyorum. bana güvenebilirsin.
ooo pipişkolar da miniktoymuş.
Sen Çıldırmışsın orospu.
Söylemenin gereği yok.

Bir bahane bul ayrıl. Yani o da insan neden yıkıp gideceksin ki?
pipi zaten küçüktür ve çocuklarda olur.
" Senin pipin varmış " demeniz yeterli, ayrıca küçük demenize gerek yok.
Yetişkin erkeklerde penis olur ortalama 16 cm dir.
13 cm den küçük cinsel organı olan erkek pipilidir.
kalp kırmamaya özen göstermek lazım, hassas bir konu çünkü.

"bu ne ya bit kadar ahahahoha, amk senin, siktir git" diyebilirsiniz kibarca.
Aşkım, biliyor musun ben bamyayı çok severim her türlüsünü de yerim.
önemli olan işlevidir.