bugün

Solcu taklidi yapan bir troll. Hoş gelmiş.
Ilık sosyoş demokrat. Has bir kılıçdarist. Allah başka dert vermesin bu arkadaşa..
kafayı kılıçdaroğlu sevgisi, milliyetçi düşmanlığı ve solculukla bozmuş sakatın teki.
gazi mahallesinde oturan bir kürt alevi galiba.
kılıçdaroğlu uçurumdan atla dese atlayacak yazar.
Muhtemelen öldükten sonra isminin unutulması için herkes seferber olacak.
Yine gelmiş milleti kışkırtma atakları, ya bir susmayı dene be.
milliyetçi-kemalist troll. ciddiye almayınız.

bu da böyle bir entry'dir.
Yüzyüze eğitim bir başlasa bunlar gidecek, ama başlamıyor işte.
Kürtçü faşist bir provakatör.
Apocudur.
sözlükte siyaset çok fazla konuşulduğu anlarda aniden ortaya çıkan hesaptır. %100 sözlükteki birinin yan çarı ya da modlar kullanıyor.
başlarda chp'nin içindeki liberallerden olduğunu zannettiğim yazar. sonradan farkına vardım sosyalistmiş.
iyi tanıdığım birinin yan hesabıdır. geçen özelde de konuştuk o kadar parti partiler için ömrünü feda ediyor saplantı haline gelmiş artık hangi sol kafasına yattı anlık reaksiyonla o tarafa geçiyor benim öyle bi derdim yok tek partimiz vardır akp dir. sosyalizim komunizm gibi sonu izmle biten her şeye kıl kaparım. evet..
ortalığı karıştırmak amacıyla kullanılan fake hesaptır.
misagi' nin türkçülüğünü nasıl sevmiyorsam kendisinin de kürtçülüğünü sevmiyorum. bütün ideolojilerin öncesinde insanlık gelir.
Halen sözlükte nasıl barındığını merak ettiğim kürtçü ırkcı faşist yazar.Türk düşmanı.
(#44858375) entrysinde milliyetçilere çomar demiş ve doğal olarak da bu ülkenin en büyük milliyetçilerinden birisi olan atatürk'e hakaret etmiştir. kansız, soyu sopu belli olmayan bir yazardır.
edit: bir milliyetçi olarak ne akpliyim, ne de mhpliyim.
görsel
Frank lucasın solcu ve chpli versiyonu, bomboş bir troll.
Agabeli Olduğuna yemin ederim ama gerisine karışmam.
Bu herifi 3 ayrı şeyh badelemiştir ama kanıtlayamam.

Buna solcu chpli diyenin aklı yoktur.
btp'li değildir.
Kekimdir Yiyebilirsiniz.
ağır troll olduğu bu görüntüyle kanıtlanmış yazar.

görsel
Türk değilmiş , kendisi diyor .
Dersim'in hangi ilçesinden acaba?