bugün

entry'ler (6)

unutmak

unutulan şeye bağlı gelişen olgudur. alzehimer hastası olmadı sürece küsülecek darılılacak durumdur.

ağlamak

yüreğinin boşaldığı andır. gözleinin kapadığın geri dönemediğin, köşede hep bir uçurum beklediği an. farklı olduğuna inandığın hayatı terketmeye karar verdiğin andır aynıları hayata bırakmaın en iyisi olduğunu düşündüğün an.
ama bu ağlanan duruma göre değişir sayın modatör yukarıdaki hayatta eksilerinin onu taşıyamayacağı adamın tanrıya sığındığı ağlamaydı.

okan bayülgen

ukala çirkin ama sevdiğim bir tiptir. bunun yanısıra egonun baskın olduğu bir karekteri vardır konuklarını aşağalayan felsefeci adamdır.

nihat doğan

emo olmakta geç kalmış siyasetin içine etmekten çekinmeyen küçük duruma düştüğünün fakında olmayan arasıra küçük emrah taklidi yapan sanatçı sayılan adam.

aşk

aşk bir elma yede kolaysa sıçma. desem üstüme kusarmısınız ? aşk aşk dediğin bir heyacan bir bakış ben istemem onları bana seni lazım seni.

hangi yoğurtçu benim yoğurdum ekşi der ki

kafayı yemiş belasını bulmuş dilenci kendisinden başka kimsenin sorumluluğunu taşımayan yada inaağı bol olana biri der;;