bugün

entry'ler (12)

brintellix

Mükemmel bir ilaç 9 ay oldu bu ilaç ile tanışalı.sadece depresyonum düzelmekle kalmadı,dikkat ve konsantrasyon yeteneğim de çok arttı.Yan etkisi ilk 3-5 gün hafif olabilir denilmiş olsana yan etki görmedim ve sonrası muhteşem.

npistanbul

Kaliteli Dr kadrosu ile Türkiye'nin en iyi hizmet veren hastanesi.Dr.Mahir Yeşildal ilaç vermeden de hasta tedavi edebilecek kapasitede bir kişi.ilaç gibi doktor.özellikle tavsiye ederim.

şerifali

Ümraniye ilçesine bağlı olmasına rağmen Ataşehir kadar gelişmiş ve bir o kadar da yakın olan bir yerleşim yeri.Merkezi Elalmış caddesi olup, cadde üzerinde her tür iş kolu mevcuttur.

mesan metal alüminyum

merkezi hadımköy' de bulunan 1989 yılından beri faaliyet gösteren bir firma. alüminyum profil üretimi ile ilgileniyorlar.

bostanci tıp merkez

Hekimleri deneyimli ,fizik tedavi alanında özellikle tavsiye edilen bir kurum.

brintellix

6 aydır düzenli kullanıyorum Brintellix isimli ilacı. Yan etkisinin az olması özellikle cinsel yan etki yapmaması beni memnun etti. Doktorumun dediği gibi Dikkat ve konsantrasyon sorunumu da çözdü. Şimdilik daha yolun başındayım ve tekrar size yazacağım.

öğrenci yurdu yangınına yayın yasağı getirilmesi

Muhalefet için işin kolayı yangında bile iktidarı suçlamak, iktidar için ise yayın yasağı getirmek.

galatasaray

Türkiye' deki başarılarını Avrupa' da UEFA ve süper kupa ile taçlandıran takım.

vatanım sensin

Halit Ergenç'in eşi ile birlikte rol aldığı muhteşem bir dizi.

atatürk ten nefret etme nedenleri

Atatürk'ten nefret etme nedenleri yaz ara cevap şu çıkar böyle bir neden bulunamadı...

erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi

Anadolu yakasında güzel birbahçe içinde yer alan şirin bir hastane. .Eğitim araştırma hastanesi olduğu için Dr lar çok iyi. Asistanlar bile çok bilgili. Tavsiye ederim.

novada

Ataşehir de açılan ufak ama sakin bir AVM. Sineması hesaplı. Spor salonu da var. Haftasonu içinde nikah salonu olduğu için kalabalık olur