entry'ler (56)

2011 lys yerleştirmelerinde sıralamaların düşmesi

bu önermenin yanlışlık payı 100 de 90 dır çünkü geçen yıl 380 binle öğrenci alan yer 348 binle beni almamış bulunuyor tebrikler ösym senden nefret ediyorum.

dershane arkadaşlıkları

oldukça eğlenceli ve neşeli arkadaşlardır. ama hiç bir zaman okul arkadaşlarının yerini tutmazlar.

en samimiyetsiz hitap şekli

nbr kanka...

damar dinleyerek unutmak

sürekli damar dinlemeye devam edilir. bir süre sonra artık etki yapmadığı görülür ve düşünülen kişi acı çekilerek unutulur. artık acı vermez.

mide ağrısı

sabahlara kadar uyumamanıza ve hatta ağlamanıza sebeb olan ağrıdır. yaşamayan bilemez.

sevgilinin evinin önünde dolanmak

evin önünde görünülmeyecek bi yere geçilir. orada sevgilinin odasının penceresine bakılır ışık yanıyorsa içerde sevgilim var diye düşünülür sevdiceğinizin şu anda o perdelerin arkasında olduğunu bilmek belki cama çıkarda görürüm diye düşünmektir.

kankayla eski sevgili olmak

bu sözde kankaların dışı kardeş, çok iyi arkadaşmış gibi davransada içten içe eskilerin sürekli hatırlandığı bir durumdur.

uyandirma servisine abone olmak

eski evimizde abimin işe geç kalmamak için yaptığı ve hep özendiğim servistir.

ogretmenden sonra derse girmek

daha sonra bi ton laf işitilir, öğretmenin ders boyunca kötü bakışlarına maruz kalınır.

geveze arkadaşı msn de engellemek

hep yapmak istediğim ama ayıp olmasın diye yapmadığım harekettir ama yapıcam.

20 dakika süren reklam arası

insanın sinirini bozan 10 dk sonra gidip başka bir işle uğraşmasına sebebiyet veren reklam aralarıdır.

bel altı esprilere erkeklerden önce gülen kız

en iyi arkadaşım hede hödönün her zaman yaptığı eylemdir.

asla abazan damgası yemeyen erkek

toplum içinde kimseye yüz vermeyen ama sevgilisine tüm abazanlıkları yapan kişidir.

sözlük yazarlarının bugün öğrendikleri

pıronun aslında çokta güzel tadının olmadığı sigaranın yerini hiç bişeyin tutmadığı.

1 tl ile yapılabilecekler

2 adet tek marlbora alınır afiyetle içilir.

salonda uyuyunca odaya kavga kıyamet gönderilmek

ya anne birazdan kalkıcam gözlerimi dinlendiriyorum denilerek uyumaya devam edilen durum.

gece olunca sözlükte cinli perili başlık açmak

saf olan bazı sözlük yazarlarının korkmasına sebebiyet veren başlıklardır.

popülerlikten uzak durmak isterken popüler olmak

benim bulunduğum durumdur. popiler arkadaşlardan uzaklaşmak isterken daha popiler arkadaşlar edinilerek yaşanılan durum.

popülerlikten uzak durmak isterken popüler olmak

benim bulunduğum durumdur. popiler arkadaşlardan uzaklaşmak isterken daha popiler arkadaşlar edinilerek yaşanılan durum.

değerli abonemiz her yöne sms hakkınız bitmiştir

avea nın göndermiş olduğu mesajdır. insanın içi burkulur bidaha para verip sms yapmak, bidaha smsin bitmesi. bu böyle sürer gider.