entry'ler (49)

teröristim diyemeyen halay çekiyor

Mantıklı düşünüldüğünde tamamen akıla yatıyor. Burada halaydan kastım çiftetelli, kasap havası falan değil. Bildiğin şu newroz halayı dedikleri, ellerine bir paçavra alıp, domuz gibi hareketler yaptıkları halay.

zor kazanılıp kolay kaybedilen şeyler

laiklik.

babaya söylemek istenip de söylenemeyenler

baba seni seviyorum.

kanal d nin yeni logosu

Bir aralar kanal logoları kanal kurmak kadar pahalıydı diye söylemler vardı. Umarım yanlış bir söylemdir.

24 mart 2016 turkcell açıklaması

--spoiler--

türkiye’nin turkcell’i olarak, bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızın eğitimini desteklemek amacıyla bugüne kadar çok sayıda projeye imza attık.

onbinlerce gencimize umut ışığı olan, geleceğe daha güvenle yürümelerini sağlayan kardelenler, van için türkiye kumbarası, engelsiz eğitim, gönül köprüsü gibi projeler, milyonlarca insanımızın da takdirini ve gönlünü kazanmıştır. tüm bu projelerle 16 yıl boyunca kesintisiz olarak 100 binin üzerinde eğitim bursu sağladık.

saygıdeğer kamuoyumuzun bilmesini isteriz ki, doğrudan öğrencilerimize giden burslarla, biz herhangi bir vakfı, derneği veya sivil toplum kuruluşunu değil, öğrencilerimizin eğitimini destekliyoruz.

son günlerde açığa çıkan olaylar, toplumumuzu olduğu gibi bizi de üzmüştür. sorumluların gereken cezaları almaları bizim de en kuvvetli dileğimizdir.

bununla birlikte, ülkemizin geleceğinin garantisi olan gençlerimizi desteklemeye devam edeceğiz.

kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

--spoiler--

kaynak: http://medya.turkcell.com...-aciklama-haber_8902.html

tuğçe kazaz

yine mi din değiştirdi? diye baktım.

ağza tek kurşunda ölme süre

Bu işin bir raconu vardır. Mazallah kurşun gözünden çıkıp, kör kalan gördüm.

gecenin bilgisi

Türkiye'yi yöneten iktidar partisi çocuk tecavüzlerinin araştırılmasını reddetti. 23 Mart 2016.

reza zarrab yalnız değildir

Demir attım yalnızlığa.

açık kız arkadaşın sonradan türban takması

"hadi kardeşim başka kapıya" diye yönlendireceğim kız arkadaştır.

sevişirken dinlenebilecek şarkılar

ah deme, oh de.

gece uyuyan kızın amacı

çok sakat var çok.

fuat avni

geri dönmüş olan cemaatçi.

şimdi başlar "haberi alınca mosmor kesildi, rengi karardı. yanına yaklaşanların sırtına binip odada jokey gibi koşturdu. kırbaçladı onları. köşeden sinsi sinsi güldüm ama içimden acıdım. etek traşı olmuş ama nafile" muhabbetleri.

biz ensar vakfı nın hizmetlerini takdir ediyoruz

Gidin sizede bir tecavüz etsinler. töbe estağfurllah.

futbol tarihinin en büyük sazanlığı

fenerbahçeliyim ama bu olay ne zaman aklıma gelse gülerim. baya baya traji komik bir olay.

reza zarrab

Dostoyevski'nin yeni kitabı Suç ve Reza kitapçılarda yerini aldı.

ben ayrılmak istiyorum diyene verilecek cevaplar

Ortadan ikiye mi?

sinirlenildiğinde fırlatılan alakasız şeyler

emojili yastık.

aziz in derbiyi gs bjk maçı sonrasına alması

evet aziz yıldırım'ın işi. evet sırf fener dinlensin diye ertelendi. evet biz ertelettik. bizden daha büyükseniz engelleyin.

ben bu yazıyı ona yazdım

Ulan senide mi yazar yaptılar be?