bugün

entry'ler (24)

istanbul kültür üniversitesi

büyük ihtimalle önümüzdeki aylarda oradayım. araştırmamı sağlam yaptım. doğru bir tercih olduğuna eminim adım gibi.

sözlük yazarlarının itirafları

üniversite konusunda herkese farklı konuşuyorum. kültür üniversitesini tercih edeceğimi öğrenmeleri büyük sürpriz olacak.

sezer sezin

görsel

harun kolçaktan sonra öldüğüne duyup üzüldüm gerçekten maltepe belediyesi sayesinde haberim oldu. türk sinemasının başı sağ olsun.

istanbul ticaret üniversitesi

teknolojik imkanları yerinde olan üniversite. öğrenci için zorluk çkartmıyor, iyi ki tercih etmişim diyorum. mühendislik fakültesinde okuyup böyle envanteri yetersiz bir yerde okuyan arkadaşlarımdan duyduğum şikayetler sonrasında çok şanslı hissediyorum kendimi.

istanbul kültür üniversitesi

her yönüyle ince eleyip sık dokudum ve tercihimi bu okuldan yana yaptım. etken çok. sosyal ortamı, bulunduğu konum ve verdiği eğitimde bunlardan sadece bazıları.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

önümüzdeki birkaç ay çabucak geçsin ve ben de artık kültür üniversitesindeki sıramda yerimi alayım. sabırsızlanıyorum artık ciddi ciddi.

yağmur

görsel

istanbulu felç eden yağmura karşı çalışan belediyeleri görmek güzel. maltepe belediyesi vatandaşların sıkıntılarına yönelik önlemi hemen almış. ali kılıç vatandaşa böyle güzel kolaylıklar sağlıyor.

egenin incisi efeler diyarı afyon

yobazlık ve çomarlıkta dünya markası olma adayı egenin inciahahahahası şehir.

ek olarak çay ilçesinin yunanlar kaçarken yardım ettiği söyleniyor, bir çaylı arkadaşım tarafından itiraftır. kappeler.

istanbul ticaret üniversitesi

hukuk fakültesini çok övdüler biraz araştırdıktan sonra baktım ki gerçekten övülecek kadar iyiymiş. tanıtım günlerinde de bir hayli tatmin oldum, tercih edeceğim bu yıl.

15 temmuz 2016 darbe girişimi yıl dönümü

görsel

işte olay bu. siz 15 temmuzda nerdeydiniz diyenlere kapak gibi cevap. ali kılıç başkandan taktir edilesi davranış.

başrolü kötü adam olan yapımlar

Hep daha çekici gelen ve daha yüksek izlenme oranına sahip olan yapım türüdür.

sen çok masumsun diyen erkek

Laf cambazlığı yapmaya çalışan erkektir. Genelde bu ve bu tür sözlerin esas çıkış noktası olarak belirlendiği süslü püslü sözlerle devam eden ve klişelerle bağlanan bir çabanın başlangıcıdır.

barış akarsu

iyi insanların erkenden dünyadan ayrılışının en bariz örneklerindendir. Ne güzel adamdı, karakteri, sözleri, bakışları, davranışları her haliyle ne güzel bir adamdı.

ağız şapırdatarak yemek yiyen insan

Kim yaparsa yapsın asla tahammül edemediğim durumdur. Bir anda soğutur onu yapan insandan anında kaçarım.

bir erkeğin başına gelebilecek en iyi şey

Şüphesiz ki annesidir. Sonraki adım ise annesi gibi bir eşinin olmasıdır. Bir sonraki seviyede ise şirin mi şirin bir bebek... Huzur demektir.

maç yaparken pas vermeyen arkadaş

Samimiyetsiz, bencildir. Kendi egosunu tatmin etmek uğruna takım oyunu olduğunu unutup yalnızca kendini ön plana çıkarmak ister. Ve sonunda yalnız kalır çünkü takım olmak bir başkadır.

bilgisayara bakan gözün yorgunluğu

Şaşkın şaşkın bakan insanlar tarafından "aaa ne olmuş sana öyle gözlerin neden öyle" sözlerinin duyulmasına sebep olan durumdur.
Gün sonunda kıpkırmızı olmuş ve ifadesiz bakan gözlere başka da verilecek bir tepki olamaz zaten.

online yds center

Kurs Ankara merkezli, ben de Ankara' da yaşıyorum fakat iş çıkışı örgün derse yetişmem neredeyse imkansızdı. Önce telefonla ulaştım görüştüm daha sonra da canlı olarak görüşmek için kurs merkezine gittim çünkü online eğitim hakkında çok fazla önyargım vardı. Eda hanım birebir ilgilenip aklıma takılan bütün soruları cevapladıktan sonra tereddütsüz kaydoldum. Enerjileri zaten harika ve başarı anlamında en önemli adımlardan biri güven almaktır ve ben bu kursa güvenmekte son derece haklı olduğumu da sınav sonucum kanıtladı.

birini olduğu gibi kabul etmek

Olması gerekendir ama kolay değildir, yürek ister. Birini olduğu gibi kabul edebiliyorsan zaten daha fazla yapılacak ne olabilir ki ? Kabul vermenin yaşattığı huzurun yeri de bir başkadır adeta bulutların üstüne çıkarır. Olağanüstü güzellikte bir hayat yaşatır...

mantı

ilk kim düşünüp uğraştı da hamurun arasına kıyma koyup pişirmeyi sonra da onu güzelce soslamayı akıl etti diye düşündüren harika yemektir. Düşünüp bu icadı bizlere kazandıran yüce insana teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim.