bugün

entry'ler (151)

gudrun ensslin

kendisi, bernward vesper'ın karısı, baader'ın sevgilisi, kızıl ordu fraksiyonunun kurucularından ve beyinlerinden biridir. Aldığı tüm bu fikirlerinin kaynağının bernward olduğu ama bernward'ın devrimde şiddete hoşgörü duyamama fikirleriyle bernwarddan ayrılmış ve baader ile birlikte savaş vermiştir. Savaş vermiştir derken gerçekten büyük protestolara imza atmış ve bunları şiddetle harmanlayarak gerçekleştirmeyi seçmiştir. Alman hükümetine göre terörist ilan edilmiştir. arkasında aylık bebeğini bernward'a bırakmış, bernward ölünce felix koruyucu aileye bırakılmış, burada kötü şeyler yaşamıştır.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

stevenash: lakers/basketbolcu he he

ders çalışmak istemek ama istememek

yok öyle birşey. çalışmayacaksın, sen de biliyorsun, bırak o kalemi.

çiçek verildiğinde bir kızın hissettikleri

kesinlikle etkilenmediğim durumdur bana çiçek verilmesi. canlı bir varlığı koparıyorsun, bana getiriyorsun bir de namıssız sevinmemi ve etkilenmemi mi bekliyorsun. hadi oradan.

edit: arkadaşlar bir kız olarak kendi yorumumu kattım, sizin kız arkadaşınızın çiçek sevip sevmemesi kendi seçimi.

erkekte göbek seven kız

kendisine bakmayan erkeği sevebilecek kız tipidir. neden niçin nasıl sorularını akla getirebilecek insandır ayrıca.

22 şubat 2015 türk ordusu nun suriye ye girmesi

akpnin bu osmanlı politikasından sonra gayet inanılabilir haberdir. ülkemden herşeyi beklerim artık serisinin de devamıdır ayrıca.

anadolu partisi

yanlış zamanda kurulan partidir. ama merakla bekliyoruz. babam yemin etmişti bu kadın parti kurarsa geçiyorum ulan diye. bakacağız artık.

türk kızlarının genelinin inançsız olması

entryyi okumaya gerek yok direk eksi basılacak söylem. tekrar ediyorum bir çükü düşük söylemi daha. sözlük bunlarla kaynıyor. türk kızlarının genelinin inançsız olması diyip annesinin de bir ara genç bir türk kızı olduğunu bilmeyen yazardır bu arada.

bakire olmayan kızların en önemli özellikleri

bir çükü düşük söylemi dahadır. çünkü bakire olmayan her dişi orospudur değil mi. heeey hey. bunları buraya yazın sonra gidin twitterda özgecan hashtagi atın. vay ya.

bakire olmayan kadınlara kız diye hitap etme

medeni kanunda 18'ini geçen her kız artık bir kadındır. çükü düşüklerin söylemidir o yüzden.

türk kızının şort giymemesi gerekliliği

buraya bu entry'yi girip sonra twitterda özgecan hashtagi koyan zihniyettir. çükünüz düşssün emi, kırık sikler.

üniversiteler siyasetten temizlensin

türkiyede hayal olan istektir. bu ülkede üniversite gençliğinin aklı sanat,müzik,spor yerine gereksiz ideolojilerle ve siyasetle doldurulduğu sürece bu ülkenin hali böyle perişandır.

rte nin fidel castro ya posta koyması

küba devrimini bitiren hadisedir zaten. hiç acımamış rte, hiiiç.

edit: arkadaşlar trollemekle, gerçekleri söylemek arasındaki ince çizgiyi anlayın rica ediyorum.

friends vs how i met your mother

himym diyenlere ciddili güldüğüm hadise. birincisi zaten himym konusu friends'den alınmadır. ikincisi friends birçok toplumsal, bireysel konuya değinip bunlar hakkında şaka yaparken, himymnin konusu hep muallakta kalmış bir de üstüne kötü şaka ve yazımı ile zçmık gibi bir final patlatınca iyice gözden düşürmüştür kendini himym. friends başınızı koyacak arkadaştır. o kadar hani.

ios un stabilitesi

şükeladır. ios bitanedir.

faşizm

son yıllarda (15-20 yıldır) abartılmış olan hadisedir. Tüm milliyetçilere faşist, tüm türkçülere faşist denmektedir. vatanseverlik veya milliyetçilik faşizm değildir.

iphone 6 dışındaki telefonlar

gereksizdir. gerçekten. android de ios da kullanmış biri olarak, iphoneun tek eksiğinin itunesa bağlı oluşu, fakat bunun da haklı gerekçeleri olduğunu savunuyorum. androidin hataları daha fazla ve hızı yavaş. ayrıca htc'den iphone 6ya geçen beats audio cabası. He ama şöyle bişey var htc ile iphone kapışır. Kamera,ses ve müzik sisteminde.

allahini seven akp ye oy vermesin

güldüren ama haklı istek. ciğerimiz söndü yeter be.

alkol de uyuşturucudur

yanlış kanıdır. çünkü alkol uyuşturucudan kötüdür.

bayburtlu olmak

olunmaması gereken şeydir. olmayın abi bayburtlu olmayın yahu. dünyanın bayburtlulara ihtiyacı yok anlayın artık bunu.