bugün

entry'ler (72)

artificial intelligence

kubrick çekseydi sonunu bu şekilde bağlar mıydı diye sordurtan filmdir. spielberg gene yapmış yapacağını.

--spoiler--
benim için film david su altında dua ederken bitmiştir.
--spoiler--

dolmuşa binince devam et diyen tip

büyük ihtimal ile erkektir.

3 ağustos 2011 profesyonel haxball ligi

10 maçın ardından 4 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet ile everton misali bitirdiğimiz ligdir.

şampiyonluğu niye kutlamıyo kimse

kadıköye gel renkdaş kornalara basa basa ilerliyoruz.

tüm küçük emrahların piç olması

yüzyılın tesptidir.

moderatörler öldü mü

gün itibariyle kopuzumu kaptım bu türküyü söylüyorum.

allah diye bağıran captcha

ateistleri doğru yola getirmeye yetmiş ve hatta artmıştır..

leeroy jenkins

leeroyun odaya adını haykırarak dalmasının ardından diğer elemanların bir süre hareketsiz kalmalaları pahabiçilemezdir.

"Omg! he just ran in"

belwar dissengulp

r.a. salvatore'un unutulmuş diyarlar serisinde yarattığı, Drizzt'in karanlıkaltı'nda sahip olduğu az sayıda dostlardan biridir.

toprak ananın evreni yaratmış olduğu gerçeği

4 elementten insana en yararlı olanıdır belki de toprak ana... o (toprak ana) kimi zaman sadık yarimiz, ölünce deryasında kaybolduğumuzdur...
rüzgar tatlı tatlı okşar onu her daim... ve su besler onun yaşam kokan damarlarını...
kadim dünyanın 4 te birini oluşturur
uçsuz bucaksız evrende ise bu oran katlanarak artmaktadır...
şüphesiz o tüm dinler için bir sembolüdür..
ve yine kuşkusuz ki o her yerdedir. Aklıllarda hiç bir şühe uyandırmayacak şekilde Evrenin yegane temeli gene evrenin ana düzeninden sorumlu saygıdeğer toprak ananın kendisidir.

baterist harun

Painkiller yorumu şahanedir.

http://www.youtube.com/watch?v=Md2joZ4NEVI

pl0x

plox yerine kullanılabilcek bir varyasyon. '0' okuyan herkesi rahatsız etmesi amacıyla eklenmiştir.

noob: G1V3 m3 Phr33 St00fz0rz pl0x oR 1 VVi11 haX0r j00z0rz W17h M3 1337 5k1llsz0rz, j00 N00bl37!?1
good player: yea maybe another day.

entry girmek isterken kakanın gelmesi

Laptop kullanıcıları için sorun teşkil etmeyecek durum.

soyut halk noel babasi

(bkz: televizyon çekmiyor diye türksat a çıkan baba)
(bkz: devlet bahçelinin bir kelime bir işleme katılması)
(bkz: temel reis i laz sanmak)
(bkz: düğünlerdeki dans pistine acil iniş yapan uçak)
(bkz: ücretsiz limewiredan limewire pro aratan insan)
(bkz: bm iyi niyet elçilerinin sözlüğü ziyaret etmesi)
(bkz: 3g kavramını ilk olarak türklerin bulduğu gerçeği)
(bkz: babilayna fc de kariyer yapan gururlu genç)
(bkz: patrice evra nın yirmi üçüncü kardeşi olmak)
(bkz: vücuda kolonya döküp koşturmak)
(bkz: kahvehanede strip poker oynayan amca)
(bkz: her iki kablosu da kırmızı olan saatli bomba)
(bkz: göte girip açılarak tabuları yıkan asi şemsiye)
(bkz: tüm köyü öperek uyandıran horoz)

açtığı başlıklarla yardıran, hayal gücünün sınırlarını zorlayan yazar... evet üşenmedim teker teker aradım ve buldum açtığı başlıkları...

ego kartının bitmiş olduğunu otobüste fark etmek

önce ter damlaları nehirde yavaşça gezinen aşıklar misali akar üzerinizden... ardından çevredekilere 'açıklayabilirim' bakışı atılır... hele bir de arkanızda sırada bekleyen insanlar varsa otobüse binmekle binmemek arasındaki ince çizgide kaybolursunuz...

saygıdeğer

fantastik kitaplarda çokça kullanılan sıfat.

"parlayan çelenkle taçlanmış saygıdeğer malice, evinin ışıldayan merdivenlerinden gururla iniyordu..."

zil çalınca pavlovun köpeği misali derse koşmak

okullarda çalan ders zilinin ardından, artık şartlı refleks ile derse koşan, yaşama sevinci kalamamış inek liseli eylemi.

fight night round 4

Şen Aile Kasabı Recep'e gidiyorsunuz, iki kilo kıyma çektiriyorsunuz... Eve geliyorsunuz ve kıymanın çok yağlı olduğunu fark ediyorsunuz, Recep'e kafa kol dalasınız geliyor...

Özbabacanlar firmasının mercedes otobüslerinden biri ile kayseri'ye gidiyorsunuz. Adamın tekine bir hal geliyor ve havada duruyor. Adamı yere indirmek için otobüs mola veriyor, geç kalıyorsunuz, sinirleniyorsunuz, havada duran adama geçiresiniz geliyor...

Yapmayın, etmeyin, üzmeyin beni. içinizdeki canavarı gerçek hayatta dışarı atmak yerine koltuğunuzdan dışarı salabilceğiniz bir oyunumuz var artık...

virgülden sonra bir boşluk

ortalamanın altında bir zekaya sahip bir insanın bile kolayca aklında tutabileceğini düşündüğüm dilbilgisi kuralidir, üzülerek söylüyorum ki bunu bile* beceremeyip birde üstüne virgülden önce boşluk bırakanlar var. *

ciple giderken otobüstekileri görünce ağlıyorum

(bkz: cool adam)