bugün

entry'ler (41)

ikiye tek kavgada yapılması gerekenler

Sakin ol şampiyon.

windows 8

Ulan ben de diyorum benim harddiske bi haller oluyo. Meğer Windows 8'den kaynaklanıyomuş. Efenim bu ipnatörün harddisk kullanımıyla alakalı bi problemi varmış.

onur recep kıvrak

Bu çocuğu kalenin direklerine zincirleyip sabitlemek suretiyle yan ve duran toplarda boşa çıkması engellenebilir diye düşünüyorum.

alıcı ödemeli davetiye göndermek

Kargoyu almayıp bu davetiyeyi gönderenin mailine bi tane çeyrek altın resmi göndereceksin.

hepsiburada daki 4 789 liralık flash bellek

Ben buna veri aktarmaya kıyamam. Merak ettiğim alan varmı acaba bunları?

hayatında hiç cemaat evine gitmemiş insan

eğer bir gün olur da gidersem, sadece merakıma yenik düşmüşlüğümden olur.

ece temelkuran

kendiyle çelişen gereksiz bir sosyalist yazar.

never let me go

romandan uyarlama bi film olduğunu filmi izledikten sonra öğrendim. kitabı okuyanlar film hakkında olumsuz düşünmüşler, fakat ben filmi, oyunculukları falan çok beğendim. izleyecek olanlara tavsiyem mutlu olduklarında değil de mutsuz oldukları bi anda izlesinler lakin film bütün enerjinizi alıyor, kısacası depresif bi film.

scream 4

1996'daki scream efsansinin de içine ettiler en sonunda, filmin başlarında kendimi a scary moviede gibi hissettim bu bakımdan ilginçti. neyse fazla söze gerek yok şöyle özetleyelim tamamen zaman kaybı bi film.

50 milyon dolar borcu tek kalemde silmek

vallahi kendi cebimden çıkmış gibi üzüldüm. ulan neye güvenip paramızı hibe ediyolar anlamıyorum.

ilker yasinin real madrid barcelona maçını sunması

sıçtık.
(bkz: hem penaltı hem gol)

anne ile ölene kadar küs kalmak

allah kimsenin başına vermesin. anneler baş tacımızdır.

cahil olmayıp akp ye oy verecek olan insan

demokrasinin gereğini yerine getirerek oy kullanmış insandır. cahil olup olmaması veya akp'ye oy verip vermemesi önemli değildir.

baba ben dun gece komunist oldum

-baba ben dün gece komünist oldum.
+büyüyünce geçer evlat.

1 mayıs ı kutlayan uygar izmirli kız

muhtemelen neyi kutladığının farkında bile olmayan kızdır.
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)

kitap okuyacak kadar boş vakti olan insan

boşa geçirdiği zamanını kitap okuyarak değerlendiren güzide insandır.

devlet bahçeli

mhp'nin başına gelmesinden itibaren yaptığı en iyi işlerden biri ülkü ocaklarını eli silahlı mafyalardan temizlemiş olmasıdır. fakat bahçelinin liderlik özelliği olmadığından pasif kalıyor.

sevgilinin bonservisini elinde bulundurmak

sözleşmenin karşılıklı feshedildiği durumlar da vardır.

mini etek giyince bacaklarına yağ süren kız

medeni olmak açmaksa bedeni, desene hayvanlar bizden daha medeni.
(bkz: mehmet akif ersoy)

acer

acer marka laptopların touchpadleri asla düzgün çalışmaz ve 1 sene sonra falan dvd-romu bozulur. 2. senenin sonunda ise anakartın chipsetinin yanıp perte çıkması muhtemeldir. alırken özelliklerinin gayet iyi ve fiyatının uygun olması sizi cezbeder ama bu hataya düşmeyin derim ben. ben düştüm ordan biliyorum.