bugün

entry'ler (26)

bayramda el öpen seksi ve kaslı erkek

biscolata annesinin favorisidir.

görsel

kocaeli üniversitesini kazanan yazarlar

kendilerine kampüste soğuktan donup organlarını kaybetmeleri durumunda bir adet eşantiyon böbreğimi bağışlayabileceğm yazarlar.

bayram namazında hocanın özel ders vermesi

bugün başıma gelen, ilk etapta mutluluk veren hadise. 17-18-19 ağustos istanbul boşalması'nın ardından camilerin ciddi bir kısmının boş olması, hocanın özel ders tadında vaaz vermesine neden oldu.sonra hoca rotayı çevirince konu malum noktalara bağlandı. arakan, minare derken müezzin devreye girdi sağolsun. sonrası bayram faslı zaten. yani bazen girenin çıkanın öznesi olmamak için göz önünde olmamak gerekiyormuş, kalabalık iyi.

hem osursan kimse anlamaz hacı, iyidir kalabalık.

ekşi sözlük grevi 2

11 dakika önce başlamış bir grevdir. haklı olarak başlamış, güzel bir tepki olarak devam etmiştir, lakin bazı yazarların sapıtıp her başlığın altına kanzuk, et yemek, kanzuklamak tarzı saçma sapan yorumlar ve bkz'lar vermesi sonucu sözlük, birkaç gündür sözlük olmaktan çıkmış, 4 yılı aşkın süredir yazan beni yeni arayışlara sokmuştur. lisede sürekli osmanlı tarihinden bahsedilirken hocaların dediği ''sınırlar doğal boyutlara ulaştığında küçülme başlar'' sözü ekşi sözlük'te şimdi hayat buluyor. onbinlerce yazar var ve hergün yüzlercesi geliyor.. eğer adamakıllı önlem alınmazsa -ki ben ssg'nin belli bir komite oluşturup (troller dahil, moderatörler, her nesillerden yazarlardan oluşan toplamda 10-12 kişilik bir grup- sözlük, tarihin tozlu sayfaları arasında güzel bir anı olarak kalacağına inanıyorum

cemal süreya

çok saygı duyduğum bir şair. ammaa,

necip fazıl'la beraber facebook'ta tüm merdivenaltı konfeksiyoncularının birden şairane tavırlara bürünüp bu adamların şiirlerini paylaşmasından mütevellit canım çok sıkılıyor. bu kadar.

sırttan bele doğru akan ter

anüs'te aktarma yapmak zorunda olan terdir kendileri.

(bkz: son durak bura arkadaşım)

kariyer net

başarı hikayeleri olarak carrefour kasiyerlerini gösteren sitelerdir. küçümediğimden değil de arkadaş hiç mi farklı birşey koymazsınız yahu?

inşaatta çalışan insanı amele diyerek küçük görmek

şöyle bir türevi de vardır;

(bkz: inşaatta çalışanı amelie diyerek küçümsemek)

plajda sex yapmasını seven kızlar

henüz karşılaşmadığım, karşılaştığım anda +20'mle aktivitelerine katılacağım kızlardır.

okul için 300 bin lira bağışlayan seyyar satıcı

geleceğime dair fikirlerimi altüst etmiş satıcıdır. okuldu, master'dı hayatımı s..yorum ben burda o zaman oğlum? yarından tezi yok seyyar tezgahımla sokak sokak dolanıyorum.

(bkz: gerçekliğin acısı)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)

kiraguru com

ciceksepeti.com'un ortak bir girişimi olarak, doğan razon'un başında olduğu, emre aydın'ın melek yatırımcısı olduğu yeni bir e-ticaret sitesi. diğer sitelerden farkı, kısa vadeli kiralama üzerine kurulmuş olması. yattan, daireye otomobilden smokine herşey kiralanabiliyormuş bu sitede. diğer e-ticaret sitelerinin çektirdiği azabı yok edecek gibi görünüyorlar, bakalım..

he bu arada, site için,

http://www.kiraguru.com

fenerbahçe ulu çınar tişörtü

takımına gönülden inanan her fenerbahçeli'nin alması gereken tişörttür.

öss 2009

şöyle bir geri dönüp baktığımızda, son senelerin en zor türkçe ve edebiyat-sosyal sorularını önümüze sermiş bir sınavdır kendileri.

inception

christopher nolan şaheseri müthiş bir film. senaryodaki ince detayları yakalayabilmek için en az iki (rakamla 2) kere izlemek gerekir bu filmi. çekimler, ses, müzikler.. c'est perfect! diyorum, nolan'cığıma hayatta başarılar diliyorum.

dolmuşta genç kıza yer vermek

karı görmemiş pezevenk hareketidir, kaldı ki kızlara genel olarak yer verilmesine de (yaşlı olmadığı takdirde) karşıyımdır efenim.

strateji oyunu oynayan gerizekalılar

strateji oyunu oynayabilecek kadar iq'su olduğu için kendisiyle gurur duyması gereken insandır; zira strateji kelimesi bana aklı çağrıştıyor. tabi bu benim görüşüm, beyimin değil.

hem kürt hem ateist olabilen insan

şampiyonlar ligine katılsa ölüm grubuna düşecek insandır.

düşenle alay eden gs taraftarları

yerden kalkamadıklarından mütevellit, yanlarına gelenlere selam çakan taraftarlardır bu zadlar.

sevgiliden fazla ilgi beklemek

ilişkinin ömrünü kısaltmanın yanında, aradaki saygıyı da götürebilecek sonuçlara yol açabilen davranışdır kendileri.

zengin koca peşindeki çakma kontes

çaktırmaktan dolayı konteslikten metresliğe terfi etmesi gereken kontes türüdür.