entry'ler (48)

arda turan

Üzülerek söylüyorum Küme düşme potasında olan takımımın stand - up yapan kaptanı.
-Alıntı-
Galatasaray Kaptanı Arda Turan, Kasımpaşa teknik direktörü Yılmaz Vural'ın kulağına eğildi, 'Sen herkesi kurtarıyorsun hocam. Nasılsa çalıştığın hiçbir takımı küme düşürmedin. Bizi de kurtarırsın artık yap bir kıyak' dedi.
-Alıntı-
23 yaşındaysanız ve milyonlarca liraya sahipseniz hayat çok güzeldir.

imam 1700 tl maaş alırken öğretmenin 1300 alması

Bu ülkede okul olmayan yerlerde bile cami olduğunu hesaba katarsak.Okuyup öğretmen olmanın pek kıymeti olmadığının göstergesidir.Ayrıca imamın ek gelirleri ile 1700 ü 2500 civarına çekeceğini düşünüyorum.imamın parasında gözümüz yok ama herkezin hak ettiği kadar ve insanca yaşayabileceği kadar kazanması gerekir.
Edit :Öğretmen değilim.

mustafa sarp

iki hafta takımdan ayrı kalacağı tahmin edilen kişi.Buradan kendisine tavsiyem çok acele etmesin dönmek için biz kendisini kenarda daha çok seviyoruz.bi süre salonda falan çalışsın sonra sahada hakan balta ile düz koşulara başlasın tribünde gökhan zan ile çekirdek yesin.Özletsin kendisini mümkünse...

hidayet türkoğlu

Basketbolculuğu hakkında yorum yapmayacağım oyuncu.Beni düşündüren asıl durum bu kadar para içinde yüzen adamlardaki hırs ve açlık.Tamam iyi oynadınız bizi mutlu ettiniz ama bu bir spor müsabakası bu gün 2. olursun yarın 12. ölüm kalım meselesi değildir.12 dev adam bu ülke için şehit ve gazi olmuş insanlardan daha mı çok hakediyor kendi değimiyle maddi manevi desteği...Ayrıca Gariban halkımın sefalet içinde yaşadığı bu ülke bu kadar zengin mi?

adnan polat ın beşiktaş ı rakip olarak görememesi

Başkanın beşiktaşı yüzüncü yılı veya karşısında ki rakip sivasspor olmadığı zamanlarda şampiyonluk adayı görmemesi durumudur.istatistiki bilgilerden de faydalanılabilir , hem sportif başarı hemde camia bağlamında.
Q7 ve guti var olm bizde kesin şampiyonuz diyen beşiktaş taraftarlarına verilmiş en büyük cevaptır.2 topçu transfer etmekle büyük takım olduk sananlar yıldırım demirörenin cebinden harcadığı paralarla o koltukta oturduğunu bu bolluğun yeter! dedikleri demirörenin sayesinde olduğunu unutmasınlar!!!

survivor da başak ın inanılmaz ihaneti

Bu da bir yarışma daha önceki kutu açma zımbırtısı gibi biri büyük açtığında üzülüp ağlayan insanların ne kadar yapmacık ve sahte olduğunu gösterdi sadece.
Ayrıca;
Vurmayın adam öldü

hadigari cumhur

'Paran varsa range rover,paran yoksa game over'repliği ile beni benden alan son derece doğal işlenmiş eğlenceli film.
Oyunculuklar sade abartısız mekan zaten mükemmel zaman zaman boş sahneler olduğunu düşündürse de konusu çok bizden ve bildik geliyor insana.Son yıllarda izlediğim en iyi yerli film diyebilirim.

okay karacan

Sanırım galatasarayın elenmesi bazı rakip takım taraftarlarını tatmin etmemiş olacak ki.Şimdiki hedefleri okay karacan malesef. daha önce formula 1 i ve bir çok farklı takımın maçını anlattı bu adam hepsinde de kendinden birşeyler kattı daha heyecanlı izlenebilir kılmaya çalıştı.Formula 1 de schuminin fırtına gibi estiği yıllarda schumi taraftarı da demişlerdi kendisi için.Bu gün galatasaray taraftarı yarın başka takım sempatizanı allah akıl fikir versin...

aşk ı memnu

Önümüzdeki bölümde behlül beşirin serumuna hava enjekte etmek suretiyle katil olabilir benden söylemesi...

16 aralık 2009 sturm graz galatasaray maçı

Garip bir maçtı gol olmayacağını bile bile oturduk izledik.Amaçsız bir takımı bir taraftar olarak kabullenemiyorum.Eğer bu maç samiyende olsaydı istanbulda yamurda çamurda maça gelen para harcayan taraftar böyle bi rezil kadro ve Memur zihniyetiyle karşılaşsalar sizce rijkarda ağız dolusu küfür etmezler miydi?

kayıp balık nemo

Başlığı görünce bulunduğunu sandığım balıktır.

arda turan ın domuz gribi olması

Medyanın ve şimdi isim verip rencide etmek istemiyorum (fenerbahçe) taraftarlarının bazılarını sevindirdiğini düşündüğüm üzücü olay.
Aslıda herkezin başına gelebilecek sıradan bir durumdur.
Gazetecilere günlerce yazacak hikaye..Rakip takım taraflarına da dalga konusu olacaktır malesef.
Kaptanımıza acil şifalar diliyorum.

neşeli gençlik

10 dakikasını bile izlemeye tahammül edemediğim film.Hadi american pastası taklidi bişey yapacaksınız.Başarısız ve tanınmamış gençlerle anladık.Niye türkiye gerçeklerine göre uyarlamıyorsuz.En enteresan yanlarından biri de filmin dublajı. türk oyuncular olmasına rağmen ingilizceden çevrilmiş gibi çok rezil .Ayrıca o başroldeki çocuk ne kadar itici bi tip öyle filmin kötülüğünden midir nedir şiddet hissi uyandırıyor insanda.Dinlenip dinlenip dövmek geliyor insanın içinden.

ercan saatçi

Bu kadar ilgiyi hak etmeyen şarkıcı eskisi.Ülkemde bir yerlere gelmek ne kadar kolay.Bizim mahalle kahvesindeki fenerli remzi dayıdan bi farkı olmadığını göstermiştir.Küfür aynı küfür cehalet aynı... Bulunduğun konum hatırına en azından seni oraya getirenleri mahcup etmemek için seviyeli olsan olmaz mı erçan bey..

edit:Bu başlığa yazdığım için kendimden utanıyorum.

elano blumer

(#5820471) Sözlerimin arkasındayım fakat buradan karektersizde olsa lincoln e haksızlık ettiğimi söylemem gerek.
Elanonun yanında lincoln baya baya futbolcuydu..

acun ılıcalı

Sempatik televizyon kişisi.Birde programındaki ayağına hayatında top değmemiş amcalarla yaptıkları maçları anlatıp övenmese...

semih şentürk ün galatasaray a transferi

Baros ve nondanın olduğu yerde yedek kulübesinde genç semih olarak futbolu bırakır...

renault f1

formula 1 organizasyonundan singapur 2008 yarışında hileli bir birincilik aldığı için 2 yıl men edilmiş F1 takımı.

edit:Ceza ertelemeliymiş.Bir dahaki usulsüzlükte yürürlüğe girecek.

lost türküleri

Unutulmuş birer birer eski lostlar eski lostlar
Ne benjamin ne de sawyer
Eski lostlar eski lostlar...

bayram namazından gelen kocasının elini öpen kadın

Kurtuluş savaşında kağnılarla cephane taşıyan aziz türk kadınının torunudur.