bugün

bayrdamlarda el öperken sarfedilen bir söz. bayramınız kutlu olsun da denir.
karşılığında "senin de evladım berhudar ol" ve ya, "el öpenlerin çok olsun" cümleleri kullanlır.
şu an evde değilim. kapının önünden ayrılabilirsiniz...
bayramınız kutlu olsun'un bir başka şekli.
(bkz: cümlemizin)
bu günlerde sık sık duyacağımız cümle. bayramınız mübarek olsun sözlük ahalisi!
god bless you evladım.
(bkz: berhudar ol)
her bayram da en az 100 kişi ölüyorsa...dikkatli bayramlar.
bayramam erişen müslüman topluluğuna söylenen hitaptır.küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öpüyoruz, modlardan şeker gibi davranışlar bekliyoruz.

bu arada ne adi şerefsiz köyüm varmış lan bu sabah bir kez daha anladım, her duaya amin diyen ibneler cami için yardım toplanacak cemaati müslümin allah kabul etsin diyen imama iki tane adam amin dedi, köylü olmak çoğu zaman iki yüzlülükle eşdeğer ya da insan olmak mıydı? şeker gibi gününüz olsun efendim.
ramazan bayramına girdiğimiz bu güzel günde dillerden düşmeyen güzel temenni. bayramınız mübarek olsun sözlük ahalisi!
cep telefonuna gelen en samimiyetsiz kutlama mesajıdır. insan şöyle 2-3 sms lik bir mesaj atar bu ne böle tek cümle...
cep telefonuna gelen en samimi kutlama mesajıdır. ne öyle 2-3 sms lik kutlama mesajları...
telefonuma gelmediğinden samimi olup olmadığına karar verilemeyen kutlama mesajıdır.
o kadar mı sevmiyosunuz beni lan?
dünyada akan kanların durmasına, ülkemizde görevini ifa eden askerlerin sağsalim eve dönmesine, eve nasıl ekmek götürecem diye düşünenlerin güzel iş bulmalarına, sağlık sorunları ile mücadele edenlerin şifa bulmasına, kpss'ye girip atama bekleyenlerin memur olmalarına, sevip de kavuşamayanların kavuşmasına, sevmek isteyenlerin karşısına güzel huylu insanlar çıkmasına ve bu listeye girmeyenlerin mutlu hayatlarını devam ettirmesine vesile olan bir bayram olur inşallah.
Dün gece 2 suları..
Triater - Kanca 2 bölgeye yerleşti.
Nob.astsb - alındı iyi görevler.
Triater - takip. iyi bayramlar.

Böylede kutlamak mümkündür :-)
Dini bayramsa denebilir fakat 19 mayıs bayramın mübarek olsun diyen insanlar da var. Aslında onları dışlamayalım. Bilgilenelim bilgilendirelim. Yapmayalım. Komik oluyor. Ayıp.
Herkesin kurban bayramı mübarek olsun.
islamiyeti herhangi bir ırkın tekelinde görmeyip,
islamiyetin herhangi bir kimseye ihtiyacı olmadığının farkında olan bütün insanların bayramı mübarek olsun.
tüm uludağ sözlük yazarlarının bayramı mübarek olsun.
happy bayrams laydies and gentilmens.
geleneksel bayram kutlama mottosudur. herkesin bayramı mübarek olsun.
herkese mutlu bayramlar olsun.
cancağızlarıma teker teker yazdım. samimiyetim olmayanlara da burdan sahip sesleniyorum.
iyi bayramlar.
ramazan bayramı vesilesiyle bir kez daha gündeme ve hatırlara gelen güzel tebrik cümlesi. şimdiden bayramınız mübarek olsun arkadaşlar...
MÜBAREK BAYRAM zaten mÜbarektir. MÜBAREK "MUKADDES" DEMEKTiR "KUTLU" DEMEKTiR. mÜbarek olan bayrama mubarek OL SUN denilirmi? MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.
Müslümanların bayramı olan her cuma gibi, bugünde bayram bayramınız mübarek olsun.

Allah yapacağımız ibadetleri kabul, islama ve müslümanlara yardım etsin, amin.
Cebin şeker miden et dolsun. Allah kabul eylesin.