entry'ler (66)

hairy potterla aynı liseye gitmek

Ah ulan keşke olsa da maceradan maceraya koşsak keratayla.

bir terslik çıkacağı hissi

Her olaya girerken, bir şeye adım atmama engel olan o lanet his.

gecenin şiiri

Parlar ki şimdi ara sıra geceleri
Diplerde, derinlerde, yalnızlığımda
Ölü bir deniz yıldızıdır mutluluk.
Edip Cansever

kadınların davetkar hareketleri

Her hareketten bir şey çıkarıp davetkar kadın aa beni davet etti muhabbetine gerek yok ağzı var diliyle davet eder çok kasmayın kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz sonra olay çıkıyor.

trendyol da karısını aldatan adamın yorumu

Trendyoldan da karını aldatmazsın ya. Pislik adamın tekinin yorumudur kısacası.

uyumak isteyip uyuyamamak

Şunun farkındayız ki bu beynin bir oyunu o kadar yoruluyoruz ki bazen bir şeylerden beynimiz, vücudumuz kaçıp kurtulmak istiyor uykun varmış gibi geliyor ama aslında yok sadece bir kaçış, bir sığınak o uyku senin için.

psikolog

Şimdilerde sosyal medyaya taşınmış oradan insanların psikolojisinin düzeltileceğine inanılan 4 yıl lisans mezunu kendini psikolog zanneden insanların yaptığı iş.

gün ışığından daha fazla faydalanmak

yararlanamıyorum.. odamın camına tuğla koydular neymiş efendim yana bina yapılacakmış.

erken kalkmak

aslında erken kalkınca hayatım düzene girmiş gibi hissediyorum ama benim için en zor olan şeylerde biri çünkü uykuya fazlasıyla bağımlıyım.

herkes cebindeki parayı yazsın

Bugün 20 liram vardı kalktım sigara aldım yarın ola hayrola arkadaşlar.

ucuz terzi nerede olur sorunsalı

Var mı ya şöyle köşe başı 5-6 liraya paça yapacak terzi fakirlikten paça kıvırıp bel kıvırıp geziyorum.

günaydın aşkolar

Günaydın aşkolar saat 14:58 ben gözümü yeni açtım.

yatırım tavsiyesi

Yatırım mı şu sıra sanırım kimsenin aklından geçmiyor bir yatırım yapacak para yok iki yaparsan zarara uğrama riskin çok yüksek.

anneyle konuşmak

Yeni bir ders alıyormuşsun gibi oluyor öyle iyi konuşuyor ki gözlerinden seçtiği kelimelerden anlaşılıyor biriktirdikleri, yaşadıkları.

çayı şekersiz içen insan

Çayı şekersiz seven insandır damak tatlarımız farklı yadırganmamalı. -Ama bardağın yarısına kadar şeker koyup da çayı çaylıktan çıkarıp şerbete çeviren insanların damağına biraz şaşırıyorum doğrusu-

rize

Toprağı, havası, suyu birbirinden güzel yerleri olan il fakat insanı kötü biraz yobazlar orada yaşadığım süre zarfında atmadıkları bakış, yapmadıkları laf kalmadı ama taşı toprağı için sevilecek yerlerden kesinlikle gidip görülmeli.

ingilizce hazırlık

Herkesin 'Ya sen bu sene ne rahatsız gezersin de her yeri şimdi' dediği ama beni masanın başından kaldırmayan okul senesi.

stres

vücudumun %80 ini kaplayan şey geri kalan %20 de stresin tetiklediği kahve ve sigara.

kızın whatsapp resmine bakacakken kamerayla aramak

Bunu bilerek yaparak eski sevgilime yazma bahanesi olarak kullanıyordum çok alçakça ama sarmıyor da değildi.

kadınların çok açık giyinmeye başlaması

Kimseyi ilgilendirmeyen bir konu ve başlık.