bugün

dün konserde tanıştığım güzel kızın profil fotoğrafına bakmak isterken ekranın ilgili bölümündeki görüntülü arama yapılan yere yanlışlıkla bastım. bu rezillikten kurtulmak için sağlam bir yalanınız var mı sevgili yazarlar? gerçekten çok yazık...
Yüzünü görmek istedim de gitsin.

Niye diye sorarsa akşam çok karanlıktı aklımda kalmamış dersin.
çevir çevirebilirsen sıçıp sıvama şovvvv.
Gerçeği söylemek her zaman işe yarar.

"Profil resmine bakacaktım, yanlışlıkla görüntülü aradım. Kusura bakma. Çok özür dilerim."
resmine bakacakken kazayla aradım denilir, sonra kapatılır.
selam ben yeni sapığınız de gitsin.
Arkadaşıma seni anlatıyordum, ne kadar hoş biri diye, sonra yanlışlıkla fotoğrafını gösterecekken aramaya tıkladım, affet.

Bunu dersen yolun aydınlık, bol şans.
Cok tatlisin sen ya diye gir konuya. Gelmissin 47 yasina. Ayip.
Çok utandıysan engelle bence.

ben de bir kere alışveriş yaptığım birini rehbere kaydetmiş, sonra da unutmuşum. lan kimmiş bu diye bakarken adamı aradım yanlışlıkla, üstelik akşam saati. olası bir dönüş için durumu açıklamaya uğraşmaktansa anında engellemiştim. Rahatlatıyor.*
Birde bunu yanlışla yanıtlamak var. Evlere şenlik.
şanssızlıktır.
Daha dün başıma gelen hadisedir. Bilader görüntülü arama yapmışsın hayırdır dedim. Tam kızacakken,Yanlışlıkla basmışım kusura bakmayın dedi. insanlık halidir olur böyle şeyler deyip kapattım.
Böyle bir şansızlık olamaz. Başlığı okumadan max 1 dk. önce yapmış olduğum hareket diyebiliriz, üzgün.
böyle durumlar yaşamamak için:
(bkz: whatsaero)
https://whatsaero.com/

(bkz: reklam değil amme hizmeti)
bir de gece yarısı sabaha karşı saatlerde yanlışlıkla aradıysanız. işte bu daha kötü adamım.
Bunu bilerek yaparak eski sevgilime yazma bahanesi olarak kullanıyordum çok alçakça ama sarmıyor da değildi.
az sonra bahane olarak kullanacağım hade...