bugün

Hayır.

Eğer olursa da o kişi bellidir.
hayır.

allah muhafaza.
Altı kişiyle.

Abartmıyorum. Üçü okul arkadaşım da olsa.

Birisi de şu an yarim oluyor zaten.
inş. buluşurum o kişiyle. eminim hayatımın en güzel en mutlu anlarından biri olur.
çok tatlı 2 kişiyle buluştum hala ara ara görüşür kedi severiz.
ne münasebet...
sifir.
hayatta da bulusmam.
Evet ama kendisi sozlukten gitti.
başka bir sözlükten tanıştığım kızın, uludan tanıştığı sevgilisiyle seneye bu zamanlar düğünlerinde **nedimeyim bile.

siz hala “buluşulur, buluşulmaz”ı konuşun
dört karıyla buluştum üçüyle günlük kiralık evlerde yattım denilesi sorunun cevabıdır. net..

kıskanmayın!
Kuruluşundan beri buradayım ama cevabım hayır.

Sanki uzun zamandır burada bulunmanın kaçınılmaz sonuymuş gibi.

Sözlükçüler genelde çirkin, bakımsız ve kötü giyimli kişiler oluyorlar. Bir zirveye gidip topuklarım götüme vura vura kaçtım sırf bu yüzden.

Sanalda herkes 90-60-90 veya üçgen ama reelde de ne olduğunu gördük. Ortalama 10 üzerinden 3 civarı tipler.

Benimle görüşmeyi haketmek için en az 7/10 falan olması lazım.

iğrençsiniz cidden.
buluşmadım ama buluşmak istediğim sadece bir kişi var, o da bunu biliyor.
Sözlükten hiçkimseyle buluşmadım ama samimi muhabbeti ilerlettiğim insanlar oldu. Arkadaş da edindim sevmediğim insanlarda. Bir gün kahve ısmarlıyım bilmem ne muhabbetleri hep döner fakat nedense kimseyle de bi türlü denk gelip buluşmadım.
Buluşmadim, taliplerimi bekliyorum.
sözlük sosyal bir platform. burada muhteşem zirveler düzenlendi. ve evet oradaydık.

kuruluşundan beri buradayım diyenlere itibar etmeyin.
iki kez biri seks.
kim erkek kim karı belli değil kime yavşasın "arkadaşlar".
hayır.
henüz o samimiyete ulaştığım biri olmadı.
37485885 kere şeklinde cevaplanacak sorudur.

Dün bizdeydi biri, picama partisi verdik.
Buluşmadım ve asla buluşmam .
Çok istedim olmadı. Kısmet.
ne buluşacağım ya insan mı kalmadı.
iki sene önce minnoş mu minnoş bi hanım kızımızla bulusmustum. şu an ne yapar ne eder bilmem umarım iyidir.
bi de yıllar sonra hatırlayabilecegim biriyle bulustum. hayatımda yaptığıma pisman olmayacağım ender seylerden biriydi o bulusma da.
henüz buluşmadım ama buluşmak istediğim kişi durumdar haberdar.
Bu sözlükten değil ama başka bir sözlükten sosyal hayatımda da görüştüğüm arkadaşlar edindim.

Birisinin eşi ile tanışmasına vesile oldum, kızları olur ise benim adımı koyacaklarını söylediler ama cinsiyet belli değil henüz.

Dostlarım oldu bahsettiğim sözlükten, hala da görüşürüm Canlarım benim. Şuan aktif olmasam bile bana kazandırdığı dostlar biriktirdiğim için yeri ayrıdır.