bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    wargaming.net'in savaş gemilerini konu alacak olan yeni oyunudur.
    https://video.uludagsozluk.com/v/world-of-warships-45514/

... romantik maganda
  2. 2.
    beta test zamazingosu bile bir türlü çıkamamış oyun. heyecanla bekletiyorlar bakalım umarım beklentilerimi "suya" düşürmezler.
    ... her sabah banyo yapan erkek
  3. 3.
    çıkmasını aylardır beklediğimiz ama bir türlü çıkamayan muazzam oyun. bekleyenleri şimdilik war thunder, world of tanks veya world of warplanes ile idare etmektedir.

2013 tanıtım videosu ise harikadır: https://video.uludagsozluk.com/v/world-of-warships-123896/

... mother of cats
  4. 4.
    3 adet beta keyine sahip olduğum oyundur. özel mesajla ulaşabilir isteyeniniz varsa.
    ... biene
  5. 5.
    deniz savaşı sevenlerin kesinlikle oynamasını tavsiye ettiğim oyun. ayrıca oynayan varsa beraber oynayabiliriz.
    1 ... zemhery
  6. 6.
    gerizekalısı olan oyun.
    her oyunda olduğu gibi bununda malları çok.
    lan bir oyuna girdim 1 tane battleship geri kaçtı direk tüm takımda salak gibi onu izledi. herkes bildiğin geri çekildi... lan malmısınız dedim cevap yok, bende döndüm kendi takımıma sıkmaya başladım.

neyseki oldukça az sayıdalar şimdilik.
    ... white beard
  7. 7.
    güney kıbrıs merkezli wargaming oyun şirketinin ücretsiz deniz muharebe simülasyonu. indiriliyor...
    ... juniortipsiz
  8. 8.
    gecenin 4'üne kadar ayakta kalmama sebep olmuş oyun.
    ... inis mona
  9. 9.
    haleos ismiyle battleship oyuncusu olarak teşrif ettiğim oyun. isteyen ekleyebilir.
    ... haleos
  10. 10.
    world of serilerinin best of'u olan oyundur. şimdi world of tanks da 1250 oyunum var. war planes de bi 500-600 falandır. lakin warships de yaklaşık 1 ayda 300 e ulaştım. efektinden tut gemilerine kadar hastası oldum.

şuan elimdeki gemiler;

alman kruvazörü - nurnberg
    amerikan muhribi - farragot
    japon zırhlısı - miyoki
    japon uçak gemisi - hosho

normalde diğer versiyonlarda en fazla 2 aracım olurdu. lakin burda her biri bağımlılık yapıyor arkadaş. tavsiye ediyorum.
    1 ... biladerinho
kapat