entry'ler (14)

çocukken yapılan salaklıklar

yatakodasını ateşe vermek *

kızlara dair bilinmemesi gerekenler

kızlarda bir insandır, büyütmemek lazım. Kendinizi ezdirmeyin alttan alarak yoksa mutsuz olursunuz.

voleybolcu kıza kısa şort dayağı

Ülkemizin seviyesini düşürmektedir. O kız antremandan çıkmış ve yorgun olarak eve giderken otobüste linç edilmiştir. Olumsuz bir davranıştır ve yapanlar cezalandırılmalıdır.

uludağ sözlük afrika ya el uzatıyor

kesinlikle desteklenmesi gereken bir proje ayrıca bu konu hakkında efendimizin bir sözü var: "Komşusu açken kendisi tok yatan bizden değildir." Az çok demeyelim en azından bir sms ile yardım edelim.

alt kattaki sürekli çocuğuna bağıran anne

Annelik görevini unutan annedir ve çocuğa bağırması çocuğun medeni cesaretini ve birçok yönünü olumsuz etkiler. Yapılmaması gereken bir davranıştır çocuğun yanlışları konuşularak halledilmelidir bağırarak değil.

yağmurlu havada dinlenecek şarkılar

Emre aydın - durma yağmur durma. gripin - yağmur.

galatasaray

Türkiye'nin en kaliteli spor kulübü ve benim taraftarı olduğum, yeni stadıyla büyük başarılar kazanacak olan yüce kulüb.

arda turan

atletico madrid'e transfer olan 24 yaşındaki büyük kaptan ben ve bütün galatasaraylıların gönlünde taht kurmuştur. Kapımız her zaman ona açık umarım avrupada başarılı olur ve bizi orada en iyi şekilde destekler. Dualarım ve gönlüm hep yanında olacak yolun açık olsun aslanım.

sabri sarıoğlu

Formda olduğu zaman iyi iş çıkaran Türkiye kalitesinde bir futbolcu.

sözlük yazarlarının itirafları

itirafımdır: bir zamanlar serdar ortaç ve ismail yk yı çok beğenmiştim.

lys 2012

iyi bir üniversite kazanmak isteyenlerin sıkı çalışması gereken önemli bir sınavdır.

üniversite için bir sene beklemek

istediğin yer üniversite gelmediği zaman 1 sene daha köpekler gibi çalışmaya ayırdığın zaman...

kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti

Çok da gelişmiş olmayan ama okumak için gelmiş öğrenciler için düzgün ortamların bulunduğu sadece Türkiye'nin tanıdığı, gelişime açık, kendi yağıyla kavrulmaya çalışan bir üs.

girne amerikan üniversitesi

Ben bu sene sınava girdim ve sıralamam 221 bin pek iç açıcı değil doğrusu. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü %50 burs ile tutturuyorum. Şu anda araştırıyorum ve kayıt yaptırmayı düşünüyorum umarım pişman olmam.