entry'ler (45)

pakistan ın bir günlük yas ilan etmesi

Pakistanlı bi arkadaşımın haberinin olmadığı yas.

de eki

Neler çekiyor bu garibin ek neler.

soma değil de patlama diyarbakır da olsaydı

Arkadaşın ceylandan halil ibrahimden haberi yer yok galiba. Bu çocuklar diyarbakirda olduruldu biri dayak yiyerek diğeri havan mermisiyle. Diyarbakır çok batiyor belli, valiniz de zamanında 'şehir hava almiyor ayol' deyip surlarini dinamitlemeye kalkismisti. Somaya bile ırkçılıginizi bulastirdiniz ya Yuh artik. Elinden gelse somadan kürtleri sorumlu tutacak.

ne mutlu kürdüm diyene

türkün de kürdün de lazın da ispanyolun da ırkıyla övüneni acayip derecede itici oluyor yahu.

havanın kan kokması

midem kalkıyor, başım dönüyor havada kan kokusu var, yine birileri acı çekiyor feryat ediyor yine anaların yüreği kanıyor.
bu topraklar bu kadar kanı bu kadar ölümü haksızlığı işkenceyi zulmü nasıl kaldırabiliyor?

sözlük yazarlarının soma mağdurlarına mesajları

Öğrenci arkadaşlara tavsiyem boş beleş isler yerine akut vs gibi ilk yardim kuruluşlarına üye olmaları. Faceden profil karartmakla iki uç siir paylaşmakla yardimci olunmuyor. Kalkacaksin yerinden elinden ne geliyorsa imkanin neye el veriyorsa onu yapacaksin.

ideal insan ırkı nasıl olmalı

Vay vay vay isin komik tarafi bu adama başbakanı sorsan diktador der .

şarküteri reyonuna saklanan dünya lideri

Bu resim çok eskiye aittir. iki uç yil öncesine.

çorabı delik maden işçisi

Of of of ne denir ki? Ne denile bilir ki? Kurban olayim o çorabın tozuna. Yarabbim mekanini cennet eyle.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

sevan nişanyan, kelimebaz1

kürtlerin sözlükte mağduru oynaması

mağduru oynamıyorlar. mağdurlar, şu açtığınız başlıklara bakın , onlardan konuşulması onlara hakaret etmek/edilmesi hoşunuza gidiyor. üzgünüm kininizde boğulacaksınız.

facebook tan soğuma nedenleri

yemeğinin fotoğrafını çekenler, en çok onlar soğutuyor.

sözlük yazarlarının itirafları

öyle kararsız bir insanım ki geç kalmak nedir en iyi ben bilirim.

aslan burcu kadını

aslan burcuyum, bazen okuyorum da burçlara inanasım geliyor. inanacak gibi oluyorum birden cayıyorum.

sözlükçülerin en eften püften başarıları

gitarla 3 parça çalabiliyorum
gözleme yapmıştım
bir de lise 1deyken bir ansiklopedi seti okumuştum, şimdi olsa hayatta okumam vallahi.

kürtleri sevmeyip kürdistana karşı gelmek

sevmemelerinde sorun yok ki zaten kürtler de türkler onları sevsin diye ölmüyor. ama nedir bu haakretler rencide etmeye çalışmalar filan. bu kadar mı acizsin kardeşim?

yeni tasarımdaki profil resmindeki yaşlı emmi

ben değiştirdim çok da güzel oldu.

ayı gibi kıllı kürt adam ve sarışın hatun ilişkisi

belki de o sarışın hatun, kendisiyle zengin olduğu için birliktedir hı? burda adamın kürtlüğünü değil kadının gurursuzluğunu sorgulayın sevgili ırkçı kardeşler.

gülen cemaatinin gücü

küçük yeğenim arada yanıma gelip halaaa bak ben çok güçlüyüm üç tane tabağı birden kaldırabiliyorum diyor, işte öyle bir şey.

sözlük yazarlarının mal varlıkları

iki burs, bir bisiklet, bir çift altın küpe.