bugün

sadece paraya bağlıdır. toplasanız sayıları 300 bini geçmez. şimdi diyorlar ki neymiş cemaat desteğini çekerseymiş,ulan akp yi iktidara getiren bu adamlar değil ki.
akp bunların dualarıyla iktidar olmadı ki beddualarıyla yıkılsın. 2011 de cemaatin tüm oyları chp ye gitti hadi oylarımızı akp verdik desinlerde görelim.
doğa yasaları gereği -ki biz buna entropi diyoruz- tükenecektir. baki kalan bu hoş kubbede...siktiğimin iklim fetişleri.
devlet içindeki yapılanma ve kamusal alandaki hakimiyettir. cemaat para olayını çözeli çok oldu canım kardeşim. 28 şubat sürecinden sonra çok kısa bir sürede iyi organize olarak parasal kaynakları verimli şekilde kullandılar zaten. artık maddiyat anlamında sıkıntıları olmadığı gibi ekonomiye etki edebilecek şekilde kaynakları var.

başlığı açan beyin fukarası troll'lemiş zaten onu geçiyorum lakin cemaat-akp soğuk savaşının sebepleri çok farklı. sonuçları ise 2 tarafında beklediği gibi olmayacak bu kesin.
Erdoğan'ı iktidara getiren de iktidar da tutan da Erdoğan'ın kendisidir. Günahıyla sevabıyla , ama öyle ama böyle seçmenlerin teveccühünü kazanmış ve iktidarda kalmıştır. Son dönemde basın yoluyla takındıkları tutum hiç adilane değildir. Ebu Muslim El Horasani'den kendilerine şu söz gelsin.
Onlar, zararlarından emin oldukları için dostlarını uzak tuttular.
Kendilerine bağlamak ve kazanmak için de; düşmanlarını yakınlaştırdılar.
Yakınlaştırılan düşman dost olmadı. Ama uzaklaştırılan dost düşman oldu.
Herkes düşman safında birleşince yıkılmaları mukadder oldu.
ormanda on kaplan gücündeymiş.

haydi yağmur ormanlarına mübarekler.
şu an gördüğümüz kadardır. tüm kanallardan güçlerini kullanmaktadırlar.. aslında bir mit olan gücü görmek iyi oluyor..
rte nin gücünün yanında adı olmayan güçtür.
cd-writer'ın yazma hızı ile eşit olan güçtür.
küçük yeğenim arada yanıma gelip halaaa bak ben çok güçlüyüm üç tane tabağı birden kaldırabiliyorum diyor, işte öyle bir şey.