bugün

entry'ler (15)

selami şahin

https://www.youtube.com/watch?v=rPxknWNmxFE beni benden alır götür...

küfür eden kızlar gerçek hayatta da biplense keşke

Bence küfür kadına da erkeğe de yakışmıyor. Kaba olmak bir şey kazandırmaz. Nedir yani edepsizlik ne ara iyi bir şey oldu. Birde uyarırsın senden daha çok tepki verir küfürü özgürlük olarak algılar uyarıyı kısıtlama görür. Aman evden ırak.

incirler olana kadar

Zaman zaman dilime dolanıyorsun şarkı.

incirler olana kadar kalsaydın bari

Onlarca sözden birini tutsadın bari..

insanın büyüdüğünü anladığı an

Gerçek acıyı yaşadığın an anlarsın. Anlamak istemesende hayat zaten kafana vura vura anlatır.

kısa boyluların burasına çok çabuk gelmesi

burasına gelmezki hep burasında olur kısasın kkkııııssaaa.

yapılan her iyiliğin bize kötülük olarak dönmesi

kaderin cilvesi hep beni mi bulur desemde şansıma tüküreyim hepte beni bulur (bkz: iyilik etme yetime döner koyar g*tüne.

arzum kılıçarslan

şımarık etiler bebesi olarak duysamda akmerkez bebe butigin açılışında tanıştım çalışmalarıda iyi bayada güzel hatun kişisi. bkz: ikoncan ya da ikonsu

eski sevgiliyi rüyada görmek

Uyandığında tüm anıların tekrar canlanması ve o gün yada birkaç gün etkisinde kalmak demek.

uzak mesafe ilişkisi

Dünyanın en berbat ilişki durumudur. An gelir aklına gelir çık kapıya geldim diyemezsin .Kavga edersin telefon internet zımbırtısından, barışırsın keza yine aynı. Sevginde, öfkende içinde başlar biter. Mum misali erir durursun.

25 yaşına gelip de sözlüğü siken erkek

Baydı resmen ne amaçla kendini konuşturmak istediğini anlamadığım erkek.

superr mario

Az maaşıyla aldığı iddaasıyla kendini duyurmaya çalışan yazar.

insanlar yüzünden boğulma noktasına gelmek

Canı burnunda olmak cinlenmeye ramak kalması aman aman.

nejat işler

Derin bakışlı adamdır. Güzel sesli adamdır. Duygu yüklü adamdır. Adamdır yani.

kilo alacağım diye korkan kadın

Kilo alacağım diye korkan kadın = HER KADIN. Zayıf yada kilolu her kadın kilo almaktan korkar. Yazık bize yazık. : D

yeşil saçlı kız

Marjinal olmaya çalışan kız modeli hemcinslerime pekte yakıştırmadığım saç rengidir.