bugün

uludağ sözlük kızları yener. siz ne sanıyonuz bizim kızları? hey gidi nenelerimiz almışlar bonbaları yenmişler düşmanı bizim kanımız yeter be şimdi savaş çıksa tek savaşçak kızlar bizden çıkar ve onların bu cesur ruhu herkezi yener güzellikte. ecnebi kızları beğenmiyom zaten bizim kızların yanında kuru kemik gibi kalıyolar kız dediğin biraz etli butlu olcak bomfile gibi.
1.87 boyundaki kızın varlığı duyulduktan sonra uludağ sözlük kızlarını savunmanın komik duracağı bi mukayese. ya boşuna uğraşmayın arkadaşlar.kızlar taş.
(bkz: * buldun kıllısını arama) derler adama .
uludağ sözlük kızlarından bir tanesi 0.01 oranında ki bu %1 yapar belki bu kızlardan bir tanesinden güzeldir ki o da bize denk gelir mi? gelir lan bence. şaka, bütün kadınlar güzeldir.
uludağ sözlük kızları daha zekidir.
şimdi iki salağın gazına gelip ifşa olmak vardı ya neyse. popoma diyorum kaş göz çizsem bunlardan güzel olur meymenetsiz uzunlar. esneklik bi kıvraklık yok amk.
sözlük kızlarının on basacağı karşılaştırmadır.
not: vermek isteyenler için 05334...*
Şimdi doğruya doğru güzel kızlar vesselam. Ama 1. olan kızı şahsen ben beğenmedim, 4. kız daha bi güzeldi sanki tabi zevk meselesi.
Bu arada ordaki en kısa kız benimle aynı boyda. şaşırdım doğrusu hiç o kadar uzun boylu kız görmemiştim.
bak 5 yıldır yazarım, 30 bilemedin 40 sözlük kızı tanıdım, inan bana ben bu kadar çirkin kızı,şişman kızı ya da ergen kızı, ağır genetik facialarda bile görmedim. bunun için çok fülünç br karşılaştırmadır.
Miss turkey niteliğindeki uludağsozluk kızlarinin alacağı versus.
Uludag sozluk kizlari daha guzeldir. Zira efsaneler hep guzel anlatilir ve goren olmadigi icin kimse yalanlamaz.. Sozlukte kiz mi varmis allah allah *
uludağsözlük kızına kurban olurum ben. tercihim sözlük kızı.
miss turkey kızının verme ihtimali < uludağ sözlük kızlarının verme ihtimali.

bu denkleme göre güzel olan kısım tabiki de uludağ sözlük kızları.
miss turkey kızları attır.
uludağ sözlük kızları küp şeker.
Sözlük yazarlarını görmediğiniz için iyi ya da kötü yorum yapamayacağınız konudur.
sözlük kızlarını ifşa etirme çabaları vol. 5861946813.
Şimdi kendimle mukayese edecek olursam benden güzeller. Bir kere boy var pos var. Tabi şimdi biraz da mütavazıyım ondan.
Bizim kizlarimiz daha marifetlidir, un bile eliyoruz kendileriyle.
miss turkey kızlarını kim seçiyor . kızlar tipsizin teki öyle kız arkadaşım olmasını bile istemem. Sözlük kızlarını da gördüklerim kadarıyla cazgırlar, uzak olsun.
uludağ sözlük kızları diyin bence. en azından size bakıyorlar ve aynı ortamda bulunuyorlar asosyaller sizi.
uludağ kızlarını görmedim açıkcası miss turkey'e de bakmadım
ama biliyorum ki uludağ kızları diyen ağır primcidir.
Sözlük kızları en azından daha gerçekçi.
Geçen sene ki miss turkey güzelinden sonra uludağ sözlük kızlarını seçeçeğim yarışma.
miss turkey kızlarını nefes alsın yeter mottosuyla seçtikleri için, muhtemelen sözlük kızlarının alacağı versustur. miss turkey geçen sene ki birincisi, annemin türkiye'deki zigon sehpasına benziyordu amk.
uludağ sözlük kızlarına hakaret sayılabilecek versustur.

onlar uludağ sözlük kızlarının tırnağı olabilir mi acaba? peh.

selam bu arada, ben lucius.
güncel Önemli Başlıklar