bugün

entry'ler (25)

yakup özsoy kuaför

sapıkların bulunduğu bir ortam.
bu arkadaş yüz yılın sapık ödülünü alabilecek bir kuaför çırağı

inci siker

yüce inci sözlüğün sloganı

söylemesi zevk veren rusça kelimeler

Poka Poka

mini etekle yolda yürüyen kız

kendine bakılmasından hoşlanan kızdır.

türkiye de yaşamaktan soğuma nedenleri

facebookta hillary duff fotosuna bile ''tatlım tanışabilir miyiz'' diye yorumlar yazan abazan topluğu.

trt türk

beni benden alan kanal. Açmadan duramıyorum, kalite farkı çok belli. En sonunda trt mükemmel bir kanal yarattı. Umarım hiçbir zaman bu çizgisinden sapmaz.

lost bilgisayarı

nesini beğendiklerini bir türlü anlamadığım, işi gücü olmadığı izlenimi veren iri bir gencin odasında çektiği hiç ama hiç komik olmayan videolar serisidir..Nesini beğendiniz anlayamadım. Lost bilgisayarındaki şişko çocuk sana sesleniyorum. Seni sevmedim hiç.

mehmet altan

ben bu adamın tipini nedense karl max'a benzetiyorum. Kendisininde imajıyla karl max'a özendiği belli..Ama tabii anca yandan yemişi olabilir. Bi tıraş ol be adam.

smash lab

karakterlerine bir türlü ısınamadığım programdır..Nerde mythbusters'in sıcakkanlığı.

lisa ann

bu hatundaki kalçalar görülmeye değerdir. Hele birde yağlanınca tadına doyum olmaz.

türkiye kupası

Fenerbahçe'nin bu kupayı alamamasıyla galatasaraylıların her sene bir yerlerine kına yaktıkları kupa.

sürekli olarak kola değdirten berber

Berber in saç kesimi yaparken istemeden penisini sürttürmesi belki kaza ile belkide ibne bir berbere denk gelmişseniz bilerek yapılmış eylem.

ekşi sözlük

nasıl yazar aldıklarını bir türlü anlayamadığım sözlük.

atatürk ün yabancı dil bilmemesi

Atatürk hakkında herhangi bir araştırma yapmayan arkadaşın kendisine giren girdisi.

kadınları itici yapan detaylar

Dolgu sütyenler..Of ya bu nedir..Kaçıncı hayal kırıklığı dolgu sütyen yüzüden. O kadarda iri gögüs seven biriyim.

webcam açan çirkin kıza soylenenler

cam kasıyor kapayalım sonra açarız. Sonrasında çevrimdışı olunur ve engel basılır.

kar yağınca karlar düşer şarkısını söylemek

izmir'de kar sık rastlanılan bir olay olmadığı için..''Yağmur yağıyor arap kızı camdan bakıyor..'' şeklinde söylenir.

arka sokaklar

Benim anlamadığım olay bu dizideki bazı olayların hep aynı kişilere denk gelmesi..Hüsnü Çoban'ın ailesinin hep başına birşeyler gelmesi gibi..Ayrıca istanbul'da başka doktor yok heralde..Ne zaman bir hastahane sahnesi olsa hep aynı lavuk çıkıyor. Kardeşim sen hiç izin yapmıyor musun gezmiyor musun? Abin Komiser Murat malın kralını götürüyor sen sürekli hastahanede..

büyük meme

Bazılarının ki o kadar büyüktür ki ayağında sektirir.

marketlerde ilaç satmak

Prezervatif satılıyorsa, ilaç neden satılmasın efendim.