bugün

hani otobüste gözler kısılır, uzaklara dalar gidersin de sonra sana bakan birinin olduğunu hissedip aniden çevirirsin ya başını... hani o hercai ve derbeder bakışlar, sana bakan kızın gözlerine ok gibi girer de bir sessizlik olur bakışmalar ve bakışmalar sürer gider ya...

hani ineceğin durağa gelince son bir veda bakışıyla hoşça kal dersin, hani sözlüğe duygularını anlatmak istersin ya,

işte o anda beni görürsün ve benden şu manalı sözü işitirsin: senin bakıştığın kız kadar benim sevişmeyi reddettiğim kız var. otur da iki kelam nasihat al seviştircem diyorum işte daha ne diyeyim lan!

tanım: uludağ sözlük yazarı veya okuyucusudur. devrim geliyor rahat olun.
miyop olan erkek olabilir, emin olamaz kime bakıyor diye.
Aşırı utangaç olan erkektir.
ahraz erkektir.
vay salak! ulan insan bakıştığı kızla konuşmaz mı?? acaba direkt konuşmaya girsem sonraki aşamada neler yapabilirim aklıma o takıldı şimdi o vakit. düşünüyorumda, vuhuuuu!
keyfine bakışmış olan erkektir. Amına koyim, karşı apartman komşum mualle teyze ile günde 5 kere bakışıyorum ben... dur lan acaba o da benden mi hoş...
sağlamcıdır.
normal bir vatandaş.
eros' un oklarına denk gelip, herkül' ün cesaretinden nasiplenmemiş libido tabanlı organizmadır. titanlar seninle olsun libidom.
ben ve benim gibi erkeklerdir. o degılde nasıl konuscam birader? ya da ne konuşcam? nasıl muhabbet kurcam? lütfen bu konuda bilgili yazarlar benle iletişime geçsin. çok ciddiyim lan.
(bkz: #16793745)
kızın ona olan ilgisinden değil "bu bana niye bakıyor amk?" diye baktığını bilen erkektir.
tersleneceğini biliyordur.
utangaçtır, öz güvenini yerine getiricek kankaya ihtiyacı vardır.
oo bu başlık benı anlatıyo harbi.
benim, bunun özgüvenle de bir alakası yok.
Egosu ya Çok yüksek yahut da sıfır olan erkektir.
benim o. korkuyorum azarlayacak diye. gel beni al dercesine baksa bile korkuyorum. çok darbe yedik zamanında.anlayın lan.
Sevdiğim erkektir. Sağolun beyler, sizin sayenizde kızlar beni süper kendine güvenen olarak görüp karşı koyamıyor.
(bkz: Hey How you doin)
guven eksikli yoktur, o zaten cevabin hayir oldugunu bildigi icin gidip konusmuyordur.
Benimdir . Sanki konuşulursa onunla olayın büyüsü bozulacak gibidir. Kısaca karşısındakinin ona boş olmadığını bilen deli gibi de seven ama her şeyi iÇine atmayı tercih eden erkek.
Özgüven eksikliği yaşıyan veya benle dalga mı geçiyor acaba diye düşünebilecek kadar şüpheci bir insandır.
o gelir yanıma oturur ise bende koşarak gider o'nun eski oturduğu masaya otururum. tabii direk masaya değil sandalyeye otururum. şimdi dilimize yer etmiş ya "hangi masaya oturacaksınız", "hangi masaya oturalım" gibilerinden. aslında kimse masaya oturmaz. türkçemizin cilveleri diyelim.
Patronundan kovulurum korkusuyla zam isteyemeyen erkeğin ta kendisidir. Asla o zammı alamayacak. Asla o kızı götüremeyecektir.
Ya deli vurulmuştur ya da götü yoktur. Sen bekle o kız sana bok gelir.