entry'ler (17)

hastası olunan türk filmleri

(bkz: davaro)
(bkz: kibar feyzo)
(bkz: şekerpare)
(bkz: kanlı nigar)

hastası olunan sözler

"Kadınlar, aşık olacağı erkeği kendisi doğurur..." (Yılmaz Erdoğan)

tyros

Yamaha'nın efsane arranger sampler keyboard serisi. Kendi sınıfında kul yapısı daha iyisi yoktur...

yüksek sadakat ın çalıntı eurovision parçası

Akor tabları ve ritim kalıpları olarak birebir aynısı olması sebebi ile "çalıntı" yapıştırmasının haksız olmayacağı durumdur. TRT'den aldıkları paranın, bir asgari ücretlinin yaklaşık 70 yıllık maaşına tekabül ediyor olması da cabasıdır.

facebook ta sürekli ilişki durumu değiştirmek

Kaptan, "Facebook ilişki Durumu" yalama oldu...

aşkitom

(bkz: canısı)dan sonraki en antipatik hitap cümlesi.

tereddüt yaratan sigara ismi

(bkz: lark) Sağ elin avuçiçinin, yumruk yapılmış olan diğer elin üstüne şaklatılması yoluyla elde edilen efekt eşliğinde söylenirse tereddüt yaratır.

behringer

1989'da Uli Behringer tarafından kurulmuş ve 2007'deki dünyanın en başarılı 14. müzik aletleri üreticisi seçilmiş, Almanya'daki headquarter ofisi ve Çin'deki fabrikasında toplam 3500 çalışanı ile faaliyet gösteren Alman firmasıdır. Halen CEO'luğunu yapan Uli Behringer, 16 yaşındayken evinde kendi orgunu yapmıştır.

sefa topsakal

Albümünde "Korkuyorum" isimli harika bir şarkı okumuştur. Konservatuarda müzik öğretmenliği okumaktadır. Medyanın pırıltılı dünyasına kapılıp kendini bozmaz ve okulunu bitirirse Candan Erçetin gibi bir kariyer yapması için önünde bir engel yoktur.

Ağlamışsın yalan söyleme
Anlamışsın sevgisiz olmazmış
Özlemişsin elinde kalem
Mısralarında özlem ve sitem..

Becerememişsin birtanem
Yazılarından anladım..
Okudum çok özledim
Bende çok , çok ağladım..

inan birtanem , inanki
nefesini hayal ettim..
Avundum düşlerimle
Seni kendime inandırdım ben..

Korkuyorum sana söylemeye
ya beni sevmiyorsan eğer..
Ya beni rededersen
işte o an bittim ben !

inan birtanem , inanki
ikimizi hayal ettim..
Avundum gülüşünle ,
Seni kendime inandırdım ben.

ilyas salman

Birçok filmde, (bkz: şekerpare) (bkz: kibar feyzo) Şener Şen'i tamamlayan müthiş bir karaktere vücut veren yeşilçam'ın efsanevi komedi sanatçılarından biridir.

90 lı yılların unutulmaz şarkıları

Yıldız Tilbe - Delikanlım
Hazal - Sevdalım / Bozuyorum Yeminimi
Burak Kut - Bebeğim

korg

roland'ın va-7 modelinde single sample özelliği ekleyerek ortaladığı topu pa80'de multi sampling ses örnekleme teknolojisi olarak geliştirip mükemmel bir vole şekilde ağlara yollayarak voliyi vuran ve keyboard piyasasının önemli oranda hakimi olmuş japon menşeili italyan klavye markası. piyanist şantörlerin gözbebeği...

korg pa 2x pro

Yamaha Tyros 3'ün yanında çalındığında sesleri çocuk orguymuş gibi kalan piyanist şantör klavyesi.

yazarlar 3 yaşında olsa açılacak başlıklar

Anne ben Caillou ile evleniyorum, skandal!

türkçe katilleri

g harfi yerine q harfi, v harfi yerine f harfi kullanarak sevimli olduğunu sanan, "ne güsel dimi aşqitom?" vs ile dillerin en zengini türkçenin terminolojisi yetersizmiş gibi yeni kelimeler üreten, egeli tabiriyle "nalet olasıca" tiki ekibi...

yaran anne küfürleri

Allah size de sizin gibi çocuklar versin. daha hardcore küfür duymadım bu yaşıma kadar.

emir berke zincidi

ismi ve soyismi ile bir cümle oluşturabilen mıncırılası küçük dev oyuncu. Emir Berke Zincidi, o emir Berke değil de başkasına zincimiş olsaydı bu dizinin hali nic'olurdu?