bugün

sevdiği entry'ler

yazarların tek kelimeyle vücut biçimi

Seksii.

evlilik teklifini tek taş yüzük ile yapmayan erkek

nazarimda evlilik teklifinin reddedilecegi erkektir. hic kusura bakmayin ama elinde bir kuru cicekle ya da yemege goturmekle evlilik teklifi yapilmaz. parmagimda tek tas o-la-cak bu kadar basit! 120 ay takside mi girersin, babanin koydeki tarlasini mi satarsin orasi sana kalmis artik. cunku ben herseyin en iyisini hakediyorum. nokta.

Bence daha romantik erkektir. Herkes klişe bir şekilde tektaşla yapıyo. Ama onun yerine yerden bir çiçek koparıp güzel romantik tatlı sözler diyip evlendiginde yapmak istediği tatlı hayallerini, düşüncelerini söyleyip teklif etse tadından yinmez.

canım erkektir. eskiden tek taş mı vardı?

tek taşın etkisi ile değil kendi etkisi ile "evet" cevabı alacak olan erkektir. evliliği daha uzun sürecektir muhtemelen.

kırmızı elma sözlük

az önce bayanlar içinmiş falan denildiğini görünce üye olayım bir bakayım dedim ama forumdan farkı yok ve genel olarak konuştukları şey seks. bir de birbirlerine ampa falan diyorlar tövbe bismillah.

kırmızı elma sözlük

Dünyanın en güzel sözlüğü. Erkekler köle kadınlar sultan. Dikkat edin amarlar.

kırmızı elma sözlük

su an itibari ile giris yapilamayan sozluk.

bakimda falan heralde. yakin zamanda acilmasi umidiyle.

kadınları kendine aşık etmenin yolu

Bak soyle bir tqvsiye kendin ol ve igrenc espriler yapma.

sözlük yazarlarının sevgili siparişleri

sağlam bir kremanın üzerine serpiştirilmiş frambuazlarla süslü bir pasta.***

ben bir şiir*e başlayım, o bitirsin. *

wentworth miller bedeninde
oğuz atay dünya görüşünde
tom yorke aşk anlayışında olsun.

kalbi olsun.

söylediği sözü balık hafızasıyla 5 saniye sonra unutmasın. benden kültürlü olsun. benden zeki olsun. en az 1.75 boyu olsun. saırışın olsun. spor yapsın. merhametli iyi yürekli olsun. olsun valla mümkünse daha aklıma gelmeyen tüm iyi huylara sahip olsun. olsun gözüm olsun. istemek bedava *
adam gibi adam olsun ve en önemlisi delikanlı olsun. kıvırma özelliği olmasın. yakışmıyor arkadaş.
son bir şey daha gözlerinin içi gülsün, ışıl ışıl baksın.

pasta sipariş eder gibi sevgili sipariş edilen başlık. sonra siparişle gelen sevgiliyle mutlu olamayınca da nerde hata yaptım derler.

nerde hata yapıyoruz acaba?

en az 1.80 boyunda olmalı. kilosu 70-80 civarı. (boyuna ve vücut yapısına göre kilosu değişebilir) sarı-kumral olursa tadından yenmez. bir de zekiyse tamamdır bu iş.