bugün

güzel bir dizi. 15 sene bulunduğum toprakları gösteriyor. toprağının kokusu bile burnumda tütüyor.
Estetikli minik burnu, tavuk götüne benzeyen koca dudağı, botokslu suratıyla yöresel dizide oynamasındaki amaç ne şu başroldeki kızın? Dizideki tek oyuncu olarak nitelendireceğim vahide gördüm var. Diğerleri çöp. Yazık ettin kendine vahide teyze.
Once upon time in cukurova.
büyük ihtimal saçma bir dizi daha olabilir?
Her bölümü adrenalin dolu, klasik yavan dizilerin ölçüsünden sıyrılmayı başarmış farklı bir dizi.
once upon a time is çukurova...
bizim hanım pür dikkat izliyor. yanlışlıkla kumandanın üzerine oturup kanalı degistirdim yaygara koptu. bağımlısı olmuş. klasik görüntüler bizim zamanları anlatması dikkatimi çekiyor. onun harici fason. içimden giydiriyorum.
--spoiler--
saniye öğrendi ikisinin sevgili olduğunu.
--spoiler--

çok güzel bir bölümü yayınlanmakta olan dizidir.
Adana’yı özletiyor bu dizi.
Bizim burda olduğu için izliyorum.diziyi zaten gafurla karısı götürüyor.diğerleri sanat icra etmiyor sadece ünlü.
Diziyi götüren gafur ve karısı..
Irz düşmanı demir.
Demir yaman ırz düşmanıdır.
Izlemiyorum evet.
itici dizilerden birisi.
Kokuşmuş dizidir. Les olduğu da kesindir.
Siz susun lan sizde beyin dejenerasyonusunuz hayattaki yazik. Hayatın beyincik dejenenarasyonları.
izlemiyorum, takip etmiyorum. Bir yerde televizyon açık olunca mecburen bakıyoruz. Bir şey dikkatimi çekti. Bu başroldeki sivri bıyıklı adamın yerine kenan imirzalıoğlu oynasaymış daha iyi olurmuş sanki.
Demin zapping arasında denk geldim. iki bıyıklı esmer adam arasında bir kız liseli gibi ağlak ağlak konuşuyordu. Adamın birinin elinde silah vardı. Kız silahlı adama sensiz yapamam derken ötekine sen de anla artık tribindeydi..Kızın kahkülüne gıcık oldum. gözünü kapatıyordu resmen.
konuyu evirip çevirip iki lokantanın birinde aksi tesadüflere göre ayarlamaları usandırdı. biraz emek verseniz de keyif alsak ya.
yılmaz yine vuruldu ve yine evde ameliyat edildi. yaman hanım da bir doğursaydı güldür güldür' ün tiplediği brezilya dizisi.
Ulan Demir, ne kadar gerizekalısın 40 yılda bir baba oldun, onu da eline yüzüne bulaştırdın
Senaryosu hanımın çiftliğinden çalıntıdır kesin.
her yerden her türlü boynuzu yiyen demir' in hikayesi.
şu an hapishanede efsane rol kesiyorlar yanlız.