bugün

entry'ler (30)

öğrenciliğin zorlukları

sürekli ailenin seni başka arkadaşlarınla kıyaslaması''bak milletin çocuğu nasıl 5 getirmiş''.nefret edilesi bir durum.

survivor da kızların bacaklarında hiç kıl olmaması

nasıl o kadar kişi var mısın yok musun programından tesadüf o adaya düşmüş ise kızların bi o kadar pürüzsüz olması doğaldır.

bir erkeğe survivor oğuzhan kadar tatlısın demek

o erkeğin yerinde olmak istemezdim kız açık açık senin oğuzhan kadar tatlı olmanı istiyorum demiş. çocuğun kendine çeki düzen vermesi gerek.o kızı bir an önce bırak.

özgürlük ve demokrasi

özgürlük:kızların, bir sevgili uğruna herşeylerinden vazgeçtikleri şey. zaten özgür oldukları bir durum yoktur olanından da aptalca vaatlerle vazgeçerler.
demokrasi:aile bireylerinin haktan hukuktan bahsederek onları önce kendilerinin çiğnemesi.örneğin,kız mini etek giyemez ve sevgilisini ailesine anlatamaz;erkek ise gece geç saatte dışarı çıkamaz ve sigara içtiğini ailesi bilmez çünkü o evde demokrasi var.

atatürk büstünü yakmak

sadece ve sadece vatan hainliği. besle kargayı satsın vatanını...

ekmek

insan oğlunun yaşamak için olmazsa olmazı su gibi aziz olan şeydir. Karnımızı doyurmanın tek yolu.

şehirlerimiz ve kendine has özellikleri

iskenderun:güzel bir sahilimiz vardır ama bu pek özellik sayılmaz Türkiyenin 4/3'ü deniz. En güzel özlliğimiz bu şehirde insanlığın, hoş görünün, misafir perverliğin kısacası samimiyetin çok içten olması. Umarız birgün herkesin yolu buralara da düşer.

ela

insanların giydikleri kıyafetlere göre renk deiştiren bir göz rengidir ve de isimlerin en güzelidir ela.

beşiktaş

1903 yazılı, kartal logolu, asillerin tuttuğu bağımlılık yapan bir siyah-beyaz aşkı.

osman pamukoğlu

Türkiye'yi gerçekkten düzelteceği bilinen ve bu sebeple erken emekli edilen gerçek bir Türk askeridir.

ateist

Allah'ın varlığı yerine kendi doğrularına inanan kişidir.Ateistlerde inançlıdır fakat inandıkları şey sadece gömek istedikleridir.

başörtülü annesinin yanındaki mini etekli kız

Gençliğinde mini etek giyemeğen annenin kızına minilik konusunda sınır tanımaması durumu.

hatay

Sadece gezilip görülmesi değil,bir ömür sıkılmadan yaşanması gereken bir şehir.

anadolu üniversitesi

öğrencilerin aktivite fazlalığından canlarının hiç sıkılmadığı hatta eğlenmek için eskişehir merkezine inmeye tenezzül bile etmediği harika bir okul.bu duyguyu şahsen yaşadım herkesede tavsiye ederim.

zilzurna

Sarhoşlu belirtisidir.Bunun yanında çekilmez bir derttir özelliklede zilzurna olan sen değil de yanındaki bir arkadaşın ise.

21

Üstün zeka öğrencilerin ders çalışmak yerine kısa yoldan zengin olma hayalleri uğruna kumar masalarında bir ömür geçirdikleri izlenmesi gereken güzel bir sinema.

saçını sarıya boyayan esmer kız

Dünyada bu özentilerden sayılamayacak kadar çok var.aptal sarışın damgasını yemek çok mu hoşlarına gidiyor anlam veremiyorum.

o çocukları

Hem duygusal hem komedi hem de laf dokundurmayı ihmal etmeyen seyri gayet güzel bir film.

takımı yenilince ağlayan insan

böyle bir insan olamaz bence olmamalıda.

al pacino

hayranlık duyulması gereken olağan üstü bir karizma.