bugün

Gerçeği göz önüne sunan en saçma görüntüdür. bunlar bilmem kaç haftadır adadalar lakin tek kıl yok enteresan.
küçükken anneleri finlandiyalılar gibi karınca yağı ile yıkamış herhalde.
erkeklerin suratı kıldan geçilmezken kızların bacaklarındaki kıllara kıranmı girdi sorusunu akla getirmiştir.
laser epilasyon diye bir şey olduğundan gayet normal olan durumdur.
yarışmaya başlarken yapılan bir lazer epilasyonla çözülmüş olabilitesi yüksek hadise. niye herkesin bu olayı bu kadar büyüttüğü ise ayrı bir merak konusu.
kaşlarının da çıkmamasıyla benzer durum. hep yay kaşlar...
benim de dikkatimi çekmiş hadisedir. Issız ada şartlarında nasıl oluyorda bacakları pürüzsüz ve tüysüz olabiliyor anlayabilmiş değilim. Ayrıca erkeklerin üstü başı pislik içindeyken kadınların tertemiz ve ilk günkü gibi kalabilmeleri de enteresan.
7.1. yamasıyla giderilebilen olay...
(bkz: tıraştan survivor)*
+ eveeet, son hazırlıklar. ağdalar yapıldı mı, evet kremleri sürün.
- off, çok acıdı.
* abi, aramakas at şu saçlara.
+ hadi birader yayına gircez, ödül oyunu başlıyo.
- bi saniye dişlerimi fırçalamam lazım, sevgilim görür.
+ (20 dakika sonra) kestiiiiik.
yarışmaya katılan kızların kalbur üstü tipler olduğu düşünülünce evet hepsi laser epilasyondenen durumdur. ayrıca yanına o kadar küpe, kolye alan kızın bir de cımbız alması da çok normal olan bir başka durumdur.
lost ta da kate in bacaklarında hiç kıl yoktu. lost demişken jj abrams senin ben te ..

tanım: hiçbir şikayetimin olmadığı durum.
eğer hepsi lazer epilasyonluysa ve bacak bölgesi epilasyonunun seansının 300tl den başladığı düşünülürse, bu insanların survivorda ne işi var dememe sebep olan durumdur. kılların tamamen bitmesi için servet gerekiyor haliyle. he para için katılmamış olanlara da anlam verememekteyim, o ayrı. nasıl bir aksiyon hastalığıdır sizdeki, beni bi aydınlatıverin.
kıl biri olarak ertan yeterince tatmin ediyor zaten.
(bkz: suyundandır)*
çekim aralarında iskenderleri, mantıları filan götürürlerken bir yandan da ağdalarının, tıraşlarının yapılması gerçeğinin sonucudur muhtemelen. ulan bir dilim pizza için götünü yırtacaksın, 2 haftadır açız ottan başka bişey yemedik diyeceksin sonra o dilimi bile bitiremeyeceksin fazla geldi diyeceksin. he ama tabi güzel bacaklar da yok değil hani. kıllı olmasınlar zaten.
lazer epilasyonun kılları hemen yok ettiğinin sanılmasına neden olmaktadır.
survivor'ın bir tv programı olduğunu unutmazsak sorun olmayacak tespittir.
tvde kıllı bacakları, tüylü dudak üstleri ve siyah siyah çıkmış kaşlarıyla bir grup kız görmeyi normal sanmıyorsunuz sanırım. ve zannetmiyorum ki o kızlar da o halde milyonlarca kişinin karşısına geçmek ve ömürlük görüntüleri kanıt olarak köşede bekletmek istesinler.
(bkz: survivor un gerçekte heybeli ada da çekilmesi)
"hayır arkadaşım, tırnakları da uzamıyor aynı hatunların. o niye merak edilmiyor?" diye sorduran sorundur.

bayan yarışmacılara haftalık bakım uygulanıyor imiş. acun'un yalancısıyım ben. bi de o kadar iddialı konuşulmuş ki, ulan sanki epilasyonda yanındaydın hatunların demek geldi içimden.

edit: hayır abi banane ise. sanki 500 binden zırnık koklatıcaklar. pehh.
kaşlarının da yay gibi olması durumudur.
regl falan da mı olmuyor bu kızlar, orkidleri falan napıyorlar diye düşündürmüyor değil.
bir de aybaşı durumları vardır ki bunu nasıl çözmekteler bilemedim ben. hatta bir de tatlı su ile yıkanamama durumları var ki o tuzla her gün nasıl geziyorlar bunu da bilemedim. Ben 3 saat bile dayanamıyorum da...
bir de anlamadığım bu insanlar nereye sıçıyor? kızların bacak kıllarının hiçbir zaman çıkmaması ise, bize acun'un herkese beleş lazer epilasyon yaptırmış olduğu ihtimalini akla getirmekte.
niye bu kadar sorun olduğunu anlamadığım konudur.hayır bacakları tüylü, bıyıkları burma, kaşları bir köprüyü andırsa daha mı hoş olurdu? mecburen gerekli bakım yapılacak. ne kadar dert olmuş yahu.
(bkz: kirlisakalı alnından öpesinin gelmesi)

başladığından beri hiç kaçırmadan izliyorum abi.benim gözler sürekli bacaklarda veya diğer kıllanmaya müsait bölgelerde ama yok hiçbir açık bulamadım. durumda iki sonuca ulaşabiliriz: ya bu kızların hepsi yarışmaya katılmadan önce lazer tedavisi ile bütün kılları kökten yok ettiler ya da acun bunlara arada bi izin veriyo ağdacıya yolluyo panamada.sonuçta ekrana çıkıyolar abi ne o öle gıllı gıllı. *