bugün

entry'ler (199)

aziz sancar ın havalara girmesi

okuduğu eserler bim market kataloğunu geçmeyen yurdum insanına dert olmuş durumdur. tabii bayat esprilerle komedi yapıp odul törenlerinde konussaniz kimse yadirgamaz sizi bu ülkede

tayt giymiş zayıf kız

fileli çorap giyip ağlara takılmış balina misali arzı endam eden şişman kızlarımıza dert olmuş kızdır.
tanım: ne giydiği ancak ve ancak kendisini alakadar eden kızdır.

yazarların okuduğu en müthiş kitap

suç ve ceza dır.
ne kadar uzağa giderseniz gidin vicdanının hep ensenizde olacaktır
ödül ceza sistemlerinin kişinin otokontrolunde olduğunu göstermesiyle önemli bir eserdir .

sevgilimden ayrıldım

"noldu kardeşim elini mi kestin?" şeklinde cevap verilecek sikilmelik dert cümlesi

okul camları hep sol taraftadır

şifreli olduğunu düşündüğüm cümledir. ilk harfleri çıkarınca "kul amları ep ol araftadır" şeklinde divan edebiyatimsi dizeler vücut buluyor.

hozier take me to church

eşcinsellerin çektiği sorunları konu alan harika şarkıdır.

ayda 10 bin tl kazanmak

ülkedeki zamlara ve enflasyona baktıkça şu günlerde insanca bir hayat sürmek için gerekli olan paradır.
buna da şükür diyen arkadaşlara sesleniyorum: senin şükrün imanını değil sermaye sahiplerinin ceplerini dolduruyor güzel kardeşim. aptal olma.

allahtan nefret etmek

müslümanların sıklıkla ateistleri suçladıkları asılsız eylemdir.
"siz pembe fillerden nefret ediyor musunuz?"

dünyanın en samimiyetsiz sözleri

(bkz: başın sağolsun)
hayatımda bu kadar samimiyetsiz bir cümle daha duymadım.kim bulduysa tebrik etmek lazım.
yani diyor ki adam, "ölen ölmüş siktir et senin sağ ol da gerisini boşver paşam"

tanrıya sormak istenilen sorular

sayısalda bu hafta hangi numaralar çıkacak?
pratik düşünün amk.

kemalistlerin istediği müslüman tipi

"senin dinin sana benim dinim bana" ayetini düstur edinen, sırf kendisi gibi davranmıyor diye büyük bir kesimi kafirlikle/kötülükle suçlamayan yobaz olmayan gruptur.

tabletli eğitim

verilen tablet bozuk çıktığından mütevellit çevremde göremediğim eğitim türüdür. ayrıca verilse bile gereksizdir. tablet olunca matematiğin öğrenileceğini savunan ileri zekalılara selam olsundur.

atilla taş ı önder kabul eden kesim

Allah'ın ayetleriyle "bakara makara" diye dalga geçenleri örnek edinenlere dert olmuş kesimdir.

çocuklara yakışmayan isimler

necmettin'dir. çocuk otomatikman 50 yaşında apartman yöneticisi olarak başlıyor hayata.

kadın

orospudur.
öyle olmasa bile canım ülkemin erkeklerine göre öyledir.
dervişin fikri neyse zikri de odur çünkü.

üniversiteye gidip sevgili yapan kız

sevgili yaparsa iyi ama şayet sevgilisi kızı yaparsa sıkıntı büyük.
(bkz: adamı s kerler kamil hepimizi s kerler)

hoşlandığın erkeğin seni halısahaya davet etmesi

şayet davet edilen şahıs dişi ise çok önemli bir durumdur bu erkek tarafında. öyle herkes halısahaya davet edilmez.
amma velakin erkekse;
(bkz: bi bitmediniz lan ibneler)

uzun entryleri okumamak

bu başlığa bile uzun uzun yazanları gördükçe içimin acıdığı ironik durumdur.

murat bardakçı nın atatürk e ateist demesi

savaşta bize ihanet eden arap seyhlerini cubbe-sakal kombininden dolayı tarz müslüman bulan yurdum yobazlarini tahrik etmiş açıklamadır.

adnan oktarın isa betimlemesi

peygamberle ilgili sakalı ne kısa ne uzundu, yürürken hızlı hızlı yürürdü vb. betimlemeler varken bu kadar dikkat çekmesine sasirdigim betimleme.