bugün

entry'ler (90)

öğrenci bursunun düşük olması

babalarımız zamanında öğrenci bursuyla yurt ücreti yatırılırmış üstüne de para artarmış.. şimdi durum içler acısı gerçekten.

ayrılık sebepleri

sebepsiz olanları daha çoktur.

atatürk ün ismini kemal sanan cahil

"ne istiyorsunuz adamdan? bu kadar size battı dürüstlüğü, insana verdiği saygı, değer, milletine duydugu sevgi.. siz ne düşünürseniz düşünün, sizin atalarınız,analarınız ona buyuk bir saygı ve güven besleyerek cepheye savaşmaya gittiler, siz kıymet bilmeyin, arkasından dinsiz bilmem ne diye atıp tutasınız diye.Atatürk, ismi bilinmeyen binlerce anamızın dedelerimizin özgürlük ve gelecekleri uğruna savaştığı bir devrin başlığıdır, Atatürk hepimizin geçmişini ceddini temsil eder. Ettiğiniz tüm hakaretler onlara gider.yeter artık önünüze bakın ya da gidin padişahınızın eteğini öpün en iyisi" diye düşündürten salak saçması başlıkımsı birşeydir.

dile dolanan şarkılar

travis-sing. beynimde vokal yapıyorum sürekli yeter ya.

sözlük yazarlarının itirafları

arkadasımın, kendisi için hala ağladığı eski sevgilisinin hiç beklemediği biriyle birlikte olduğunu söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum. üstelik eski sevgilisi de yakın arkadasım olduğu için daha beter söyleyemiyorum. bu durumdan nefret ettiğimi itiraf ediyorum..*

sakarya

almanlar almanyada yaşıyorsa,sakarlar da sakarya'da mı yaşıyor? bu iğrenç espriyi bugun duydum ya ölsem de gam yemem dedirten esprinin anateması olan şehir.

sıkıcı başlıklar

(bkz: nişasta içmek)
(bkz: bjk nin düşüp düşmemesini kimsenin umursamaması)
(bkz: mekik çeke çeke uzay mekiği kullanmayı öğrenmek)
(bkz: kısa şort giyinmek kati suretle yasaklanmalıdır) vs.. *

klasik türk kızı

klasik türk erkeklerinin de klasikleşmiş tutkunu oldugu hatunlardır. yalnız türk kadınlarının başarısı,azmi,çalışma hırsı, doktor muhendis olması yazılmayarak güya kendini yücelttiğini sanan türk erkeklerinin acaba anneleri de klasik türk kızı değil miydi bir zamanlar diye sorulası bir başlıktır. *

yılbaşında kırmızı don giyen kız bakire değildir

iyice sapıtan,ne diyeceğini bilemeyen, acaba nasıl başlık atsam da dikkat çeksem zihniyetiyle açılan bir konudur efendim bu.

en saçma şarkı sözleri

kendimi kontrol edemiyorum,
bütün cinler tepemde.
şaka yapmayın dostlarım,
bugün biraz var bende.

nasıl duygu bilseniz,
sizde bir gün delirsiniz (vallahi böyle diyor)
insanlar yabancı,
dünyayı bir görseniz.

heralde ben deliyim,
söylerim saçma sözler,
tanınmaz bir haldeyim.

bütün cinler tepemde.
şaka yapmayın dostlar,
bugün biraz var bende.

ve o muhteşem elektro solo.. yieeaaah!!!

sanatçıların en iyi albümleri

kings of convenience - Riot on an empty street

bayramda profil resmini koyun yapmak

Atatürk resmi koyanlara neden böyle bir sinir olduğunu anlamadığım halde, teorik olarak beklenen bir durumdur.

eli çenesinde poz veren insan

mezuniyet fotolarında poz veren insan.

kadınları seksi gösteren detaylar

sırt dekoltesidir.

sınav sırasında ikinci kağıt isteyen öğrenci

diğer öğrencilerin tüm konsantrasyonunu bozma hedefi taşıyan ve özellikle çan sistemi gecerli okullarda olan tipik öğrencidir.

hanimeller negrita

yemekten zevk alınan ürün. böyle bir lezzet yok. *

beyaz çoraplarla sandalet giyen erkek

beyaz çorap fantezilerini anlayamadığım yurdum erkekleridir. yazık siz gül gibi genç insanlarsınız, hayır m.jackson'dan esinlenip beyaz çorap giyebilirsiniz anladık da, adam 80lerin adamı, lakin 2010'a az kaldı. bırakın bu modası geçmiş fantezileri de siz de rahat edin biz de. *

you don t fool me

queen'in queen'liğini sere serpe belli ettiği harika şarkılardan biridir. bir insanı bu kadar mı kendine çeker bu kadar mı söylettiresi gelir yahuu. özellikle müziğin ilk sözleri süperdir. tavsiye edilir.

başlıkları alt alta okumak

· 65 yasinda bosanan cift (4)
· tebrikler abi (2)

kulağa hoş gelen iki kelimelik cümleler

ben de