bugün

entry'ler (324)

bayrağın üzerine oturan ak partili kadınlar

milli benliğin temellerinden olan bayrağımıza saygısı olmayan insanlardır.
-ne bekliyordunuz ki adamlar dini kullanarak iktidar geldi.özgürlükleri elinden alınınca oturacakları bir bayrak bile kalmayabilir.
ülkene bayrağına diline dinine sahip çıkmak bir bütündür.

sosyal medya çılgınlığı

son günlerin çoğunluğun bu topluluğun içinde olması.
facebook hesapları , twiter hesapları , sözlük üyelikleri vs. vs. Her gün yenisi açılarak bu çılgınlığın büyümesi..
- ' sosyal medya' . bilgisayar başında saatlerce vakit geçirmeyi sosyalleşme adı altında gösterilir.
- ' sosyal medya' en azından unuttuğumuz konuşarak anlaşma şekline bir nebze yardımcı oluyor. Aranıza monitör kablolar girsede konuşmak önemli şey.
iyi olan tarafı olsa da sahte hesaplar yüzünden insanların başı dertte.
Arkadaşa mektup yazmak , bir kahve ısmarlamak eskide kaldı. Artık dürtüyorlar ya da twit atıyorlar ;)

mustafa kemal atatürk

özlenendir.

hem fakir olup hem de allah a şükretmek

en azından şükretmesini bilendir.
bolluk içinde yaşayanlara inat asıl fakirliğin ; iman eksikliği olduğunu gösterendir.

artık yapılmaması gereken espriler

senenin son günü yapılan ' seneye görüşürüz' cümlesi.

uludere de ölenlerin ailesine 100 bin tl tazminat

100 bin tl'nin bizden çıkacağı düşüncesini akla getiren haber.
-şehitlerin tazminatını da onlar mı ödeyecek ?
-sınırda uyuşturucu kaçakçılığı yapanlarda terörist sayılmaz mı ?
-ve neden her defasında vatanına hainlik edenleri beslemek zorundayız ?
edit : verilen 100 bin tl bize kurşun olarak dönecektir.

namaz kılmayan müslüman müslüman değildir

namaz kılmanın kişiden başka hiç kimseyi ilgilendirmeyecek düşüncesini mat etmeye çalışan düşüncedir.
-hacı sen namaz kılıyorsun ama insanları küçümseyerek eleştiriyorsun.
1. gıybet yaptın.
2. insanlara bilip bilmeden yargıyla yaklaştın.
3. Müslümalığın ilk temellerinden olan hoşgörü saygı davranışlarından uzaksın.
ve daha niceleri..
Allah'tan başka hiç kimse bilemez kimin müslüman olduğunu.Karışmak bir söz söylemek kimsenin haddi değildir.Olur da cehenneme gidersen biz seni cennette bekliyor olacağız. ( Tabiki yine Allah'ın bileceği iş )

dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı

DELi DUMRUL KUŞLAR KURTLAR SOFRASINDA ADLI FiLMDE KULLANILAN CÜMLE.

atatürk le alay eden türbanlı kızlar

insanla dalga geçmenin günah olduğunu unutan dindar yeni nesil.

- Günümüzün dindar gençliğinin bu denli terbiyesiz davranmasını garip karşılamamak gerekir. Yeni nesil dindar olmaya çalışırken müslümanlığın en önemli gerekçelerinden hoşgörüyü unutuyorlar. Onlara da suç bulamamak lazım. Dini kullanıp yıllarca iktidar olanlardan örnek alıyorlardır.

hiç kadın şair olmaması

aşkı kadın yaşar yaşatır , erkek sadece yazar sonucudur.

terk eden sevgiliye inat eş cinsel olmak

öfkeyle kalkan zararla otururur durumudur.

gerillalar da şehit sayılsın tazminat verilsin

teröristin devleti göz göre göre bir başka şekilde soyma talebi.
-benim çalışıp kazandığım emeklerimden zerre kadar boğazlarından geçiyorsa haram zıkkım olsun.Allah hem dünyada hem öbür dünyada bin beter etsin.

imam nikahlı 11 yaşında hamile kız

Türkiye' nin bir başka yüzüdür.
-Nasıl bir zihniyettir. 25 yaşındaki adamın ne işi var kız çocuğuyla. Bu kadar mı kudurdun be adam?

evlilik

ciddi sorumlulukları olan aile kurma yoludur.

ezginin günlüğü şarkılarında geçen mükemmel sözler

sigaramın dumanına sarsam, saklasam seni ..

türkiye de yaşamanın en büyük zorluğu

emeğin gerçek değerinin olmaması hali.

bu da benim fikrim

aklınıza takılan konular hakkında fikrinizin olması durumu.

son günlerde ülkede olan olaylar hakkında izninizle bir kaç yorumum var ;.

23 haziran 2011 perşembe, 10:30

insanlar şu an iktidar olan partiye neden oy verdi biliyor musunuz ? şöyle ; bir çocuk düşünün ve annesinden sopa yediğinde bile anne diye ağlar , anne kötü bir anne dahi olsada. i̇ktidarı anne , oy veren halkı çocuk diye düşünün. ama burada şöyle istisnalar var : i̇ktidar kötü bir anne , halk çaresiz eli mahkum çocuk. baba diye ağlayan istisna çocuklar ise bizleriz. annedir evin huzurunu sağlayan ama evi geçindiren de babadır.

bdp taraftarları her zaman şu cümleyi kurar : biz ezilen halkız. yok böyle birşey. öyle birşey olsaydı eğer mecliste 36 adamınıza ayrıcalık verilmezdi. ben mecliste filmlerdeki gibi aşiret ağaları görmek istemiyorum. nasıl cümle kurulacağını bile bilmeyen insanlar var bu çok acı. ayrıcalık isteyen kim varsa türkiye cumhuriyeti sınırları dışında nereye giderlerse gitsinler umrumda değil. bu ülkenin ekmeğini yerken bu ülkeye kurşun sıkamaz hiç kimse. ki şöyle birşey daha var : ayrıcalık verilsin hayallerindeki özerklik olsun diyelim batıda yaşayan hiç bir halkı onların sınırlarına gitmeyecek çünkü boğazlarını doyuracakları ekmek kapısı yok. okul yaptırılır ahır olarak kullanırlar hastane yaptırılır hemşireleri doktorları taşlarlar polis asker koruma altına alır onlara saldırırlar sen sana yardım etmeye gelen insanları böyle karşılarsan o hayalindeki sınırlar içinde açlıktan ölürsün.

ben 'ananı da al git ' diyen bir başbakan istemiyorum. bir insan 'hem laik hem müslüman olamaz' diyen bir başbakan istemiyorum. i̇şçiye az maaş verip bedava kömüre bedava makarnaya muhtaç eden bunların karşılığında oy isteyen bir başbakan istemiyorum.

türban meselesi : bizler baş örtüsü kullanmasını anneannemizden babaannemizden öğrendik. dinimiz kapanın dikkat çekmeyin der bize. görüyoruz ki meclis üyelerinin eşleri yanlış anladı bunu. yüzlerinde bir ton makyajla , kafalarının arkası uzay mekiği gibi uzatmak ne kadar dikkat çekmez bilemiyorum. biz geleneksel dinimizin anlatmak istediği başörtüsüne karşı değiliz biz beynimizi kapatmaya karşıyız !

ösym ! : bu kadar rezillik olamaz bu kadar kendini bilmezlik olamaz. hiç kimse insanların geleceği ile bu kadar oynayamaz.

veee son olarak bizler ilk önce allah yolundan daha sonra atatürk yolundan giden bir milletiz. o bu ülkeyi hangi kanunla kurduysa öyle yönetilmeli. yönetilmezse biz yönetmesini biliriz. az kaldı.. saygılarımla..

sevgilinin dudaklarında sabahlamak

inşallah diyebileceğimiz durumdur.

2012 de hangi banka kaç kişi alacak

2012 yılında bankalara çalışan alınacağını belirten durum.
-iş arayan arkadaşlara yardımcı olabileceğini düşündüm.

http://www.internethaber....oto-galerisi-20304-p1.htm

yere tüküren erkek

sabahları midemin alt üst olma sebebidir.
-bu ne arkadaş çok iğrençsiniz. Allah aşkına elinize mendil alın ve bizi kendinizden nefret ettirmeyin. mikrop olarak gezdiğiniz yetmiyor gibi bir de etrafa saçıyorsunuz.