entry'ler (18)

en sevilen soytarı

ülkemizdeki muhafazakar toplumun varlığını hazmedemeyen şeytanın uşakları.

budizm

+ anneeeeeee saçma bir amacım olduğunu anladılar.

+ milletin gözünden düştüm dizim çok acıyoooo.

- ah evladım gel bakayım ne olmuş. hangi dizin çok acıyor.

+ budizm anneeeee.... !!!

karma eğitim ve kadın öğretmenler

karma ve eğitim ve kadın öğretmenler sayesinde daha ortaokulda ergenliğin ilk adımında erkek çocukların ruh yapısını bozan ahlaksız insanların kullanabileceği en kolay sistemdir. Bir zamanlar cinsellik dersi adı altında bu hızlandırılmaya çalışıldı ama hemen kaldırıldı. Karma eğitime yada karma eğitimde kadın öğretmene hayır !!! Kadınların cinsel bir obje olarak kullanılabileceği her ortama hayır!!!

uçurumdan düşme üzereyken elinden tutan adam

Hz. muhammed (sav) cehennem uçurumuna düşmek üzere olacak olanların elini son anda da olsa tutabilecek bir insan.

fakat gün ışıdı her şeye rağmen

yıllarca şeytanın şövalyeliğini yapanlara verilecek olan en güzel cevap. Elinizden gelen herşeyi yaptınız, islamın nurunu söndürebileceğinizi sandınız"fakat gün ışıdı her şeye rağmen". Siz herşeyi yaratan allah'ın herşeye gücü yeteceğini bilmezmiydiniz.
estağunzubillah.
Bismillahirrahmanirrahiym.
“Onlar, Allah’ın nûrunu ağızlarıyla üfleyerek söndürmek isterler. Fakat kâfirlerin hoşuna gitmese de, Allah nûrunu tamamlayacak."(Saff, 61/8),

bira içebilen insan

aynı zamanda allah hidayet versin denilebilen eğer nasibi varsa hidayet nasip edilen insandır. ha yok istemem ben öyle şeyler diyorsa. tebrikleri sonsuz cehennem biletini allah'a apaçık yapılan inkardan dolayı kazandınız denilen kişidir.

erkeği adam yapan şeyler

"erkeği adam yapan şeyler" diye soru niteliğinde bir söz, insanı insan yapan nedir diye söylenilen sözün karşısında. Köpek balığı balık ile köpeğin çiftleşmesinden midir. sözünün metafor halidir.

diriliş ertuğrul

rezalet yüzyıl safsatası ile içimizdeki dış mihraklar piyonlarının, karalama çalışması yaptığı osmanlı imparatorluğunun içtimai, politik, hukuki, etnik ve stratejik anlamda detaylarla incelikle düzgün bir şekilde yansıtıldığı bir dizi. belliki çok uzun soluklu ve önemli noktalarda önemli bilgiler verecek olan bir dizidir. gerçekten osmanlı imparatorluğunun en acemi yönetim şeklinden bir imparatorluk nezdine yükselmesini öğrenmek isteyen insanlar için önemli bir yapıt dır. bu konuda bir çok çatlak ses çıkacak eminim. gah akp düşmanları gah paralel yapı gah sol kesim tarafından trt1 yayınladığı için. Ama özellikle osmanlı torunu olduğunu düşünen insanların bitaraf olarak incelikle izlemesini rica ediyorum. gerçekten osmanlı imparatorluğu nasıl bir yönetim nasıl bir idare mensupları çerçevesinde idi bunu anlamak için bu dizi gayet yeterli diye düşünüyorum. Çıkacak çatlak seslerinde osmanlı düşmanı dolayısıyla zamanında dedeleri osmanlı tarafından hainlikleri alt edilen kişilerdir diye düşünüyorum. islamın nurunu yüceltmek için canlarını feda eden ceddimizi anlatacak güzel bir eser. inşallah kesintisiz olarak sultan vahdettin dönemine kadar ince ayrıntılarıyla devam eder.

bir ilişkide en önemli şey

iMANDIR.

iMAN SAHiBi iKi KiŞi ALLAH KORKUSU VE ALLAH SEVGiSi TAŞIYORSA KARŞISINDAKiNE SAYGIDA GÖSTERiR SEVGiDE. GÜVENDE DUYAR AŞKTA, HER ANLAMDA GÜZELLiK DiNi OLAN iSLAMIN iMANINA HAiZ OLAN KiŞi HER ANLAMDA GÜZELLiK TAŞIR. BiR iLiŞKiDE EN ÖNEMLi ŞEY iMANDIR. iMANLI OLAN HER iYi ŞEYi VERiR. SADECE BU BEKLENMELiDiR.

en tehlikeli meslekler

şahsen bir çağrı merkezi elemanı olarak destek vererek. söylemek istediğim, en tehlikeli meslek farklı etnik topluluklara hizmet eden bir iştir. insanlarla hitap olunan meslek zordur heleki farklı taleplerde olan insanlara hitap etmek çok daha zordur. kısa sürede şase yapmaya neden olur. iletişim personeli olarak simsiyah saçlarla başladığım iletişim merkezi personeli görevimde 5. ayda şakaklarımın neredetse 4'te birinin beyazladığını farkettim. ve normal hayatta çok sabırsız herkese bağıran biri oldum çıktım.

gelinliği onun masumiyetini hak eden kız giymeli

böyle bir başlık mantığı nedir onu anlayamadım. uludağ sözlük çöp kutusu değildir sanırım laf olsun diye başlık açılır mı ya. gelinliğin hakedilemeyecek ne gibi bir tarafı var. isteyen giyer istemeyen giymez. Allah allah

royston drenthe

4 büyüklerin körlük edip almayı beceremediği bir yıldızdır. ROYSTON DRENTHE türkiyeye gelebilecek en iyi sol açık ve sol bek oyuncusudur. ah reklam yapmış yıldız düşkünleri. kafanızı isim yapmışlardan gerçek yıldızlara çevirin artık.

para ile kadin elde etmek

O KADININ HiÇ BiR HAYIR GETiRMEYECEĞi ANLAMINA GELiR.

telefonu yıllardır sessizde olan tip

motoru sessiz olan araba almayı tercih eden ve aldığı arabanın ilk iş olarak kornasını söken kişiyle aynı kafadadır.

içki içen insan vs eşcinsel insan

Cehennemin dibini boylamaktan başka bir sonu olmayan insan.

evlenmek için ya aşık olacaksın ya deli

Evlilik allah'ın emri olan bir durumdur müslümanlar için bir delilik değil mükafat ve imanın tamamlanması içindir. Müslüman olmayanlar için bir yorumum yok.

otobüste her yer boşken yanınıza oturan insan

yanına gelip sen öne geçsene ben eşimle beraber burada oturayım demesinden daha normal olan bir durum.

gaza getiren şarkılar

DiNLENDiĞi ZAMAN OLDUĞU GiBi TÜYLERiN ŞAHA KALKMASINA SEBEP OLAN ÖZÜMÜZDEN KOPUP GELEN DOMBIRA ŞARKISIDIR.