bugün

entry'ler (68)

süleyman soylu

Siyasetini sevmem ama son terörist bükücüdür kendisi.

dincilerin herşeye karışması

inandıkları dinde insanları uyarmak, doğru yola teşvik etmek olduğu için bunu yapıyorlar. Bırakın insanlar nasıl yaşıyorsa yaşasın, onların kararları sizi etkilemiyor dinci arkadaşlar.

mhp yi ırkçı bir parti zanneden mal

Akıllara bu efsane tweet'i getirmiştir.

görsel

parasıyla övünen türk erkeği

Güce tapan kadınları etkilemenin en kolay yolu olduğu içindir.

yeni yazarlara tavsiyeler

Gelmeyin.

yahudilerin bu kadar zengin olmasının nedeni

Yardımlaşma, Birliktelik ve zeka.

atatürk ün 1 61 boyunda olması

Büyük iskender'in boyu 1.52'ymiş, şimdi bu bilgiyi ne yapalım? Boyu değil işlevi felan mı dememiz gerekiyordu?

geceye bir söz bırak

Bırakın din adamları başka bir dünya vaat etsinler. Biz cenneti yeryüzünde kuracağız!

Lev Troçki.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Günümüz siyasetini saygı çerçevesi içerisinde geri kafalı olmadan yorumlamak isteyen varsa fikirlerine açığım.

melih gökçekin takip ettiği skandal twitter hesabı

Melih Gökçek kendi tarafını tutan, tweetlerinde bol bol yalakalık yapan kişileri takip ediyor. Büyük ihtimalle yine böyle biri hesabını değiştirmiş olmalı. Daha önce siyasetçiler için böyle çok şey oldu, bunu anlayamayacak kadar geri kafalı olmak ya da parti tutucusu olmamak gerek.

padişahlara hakaret eden kişiler

Tuborg Selim ile Yavuz Sultan Selim bir mi şimdi?

uzay muhtari

Nicki tanıdık geliyor ama nereden diye düşünüyorum 1 saattir bulamadım. Kimsin olm sen?

bir chp liye laf anlatmak

Bir Ak Partiliye laf anlatmak gibidir, kanser edicidir. Özellikle benim gibi siyasetin direkt göbeğinden biriyseniz kanser olmama şansınız yoktur.

yoğurtlu makarna

Ketçaplı yoğurtlu makarna kadar güzel olmayan makarnadır.

gecenin sözü

Ahlak beynin zayıflığıdır.

öğretmenlerin 1 yılda toplam yattığı süre

Liseden sonra okumayıp ya da kötü bir bölüm kazanan ve her daim öğretmenleri kıskanan tipler dolmuşmuş. Madem bu kadar yatıyorlar, bedava para kazanıyorlar neden öğretmen olmadınız? Okuldu, atanmaydı kolay şeyler zaten. Atanamadı diye simitçilik yapan, intihar eden öğretmenlerden utanın bari.

dexter

Bu diziyi izledikten sonra diğer diziler o kadarda iyi gelmiyor nedense. Dönüp kaç kere baştan başladığımı hatırlamıyorum bile. Hala izliyorum gerçi, 3. Sezon finalindeyim. Uzun bir ara vermem gerecek, yeni sezon çıkana kadar Dexter hakkında aklımda bir şey kalmaması, izlerken tekrar orgazm etkisi yaratması gerekiyor.

saç uzatan erkek tipi

Kıl olduğu birine başlık açarak diğer erkekleri zan altında bırakan sözlük yazarı zekası. Neyse. Yüz hatları uygunsa ve uzunluğunu yüz hatlarına göre ideal ise erkek kadın fark etmez saç herkese yakışır. Abartmayın.

kişisel gelişim için yapılması gerekenler

insanları tanımak. Yapacağınız her şeyde insanlar var ve insanları tanımadan hiçbir şey yapamazsınız.

ulukayrayı sevenler kulübü

Bu ulukayra zamanında 10 yaşındaki çocuğa azan kayra mı? inciden onlarca kez şutlanan Kayra hani?