bugün

insanlar, yapamadığı, yaşayamadığı şeyleri bir başkasında görünce içgüdüsel olarak kıskanır ve bazıları içinden ben yapamıyorum o nasıl, niye yapıyor ? diye sorgular. dincilerin her şeye karışması bu yüzdendir.
inandıkları dinde insanları uyarmak, doğru yola teşvik etmek olduğu için bunu yapıyorlar. Bırakın insanlar nasıl yaşıyorsa yaşasın, onların kararları sizi etkilemiyor dinci arkadaşlar.
Bu parazitler, en çok da eğitime karışır. Her yere imam hatip doldurmayla eğitimde arşa çıkacağımızı düşünürler. Sosyal hayata da çok karışırlar. Başka insanların yaptıklarını din kisvesi altında eleştirirler fakat kendilerinin yemediği halt kalmaz. Dünyanın en iki yüzlü gruplarından biridirler.
görsel
dinci poktur bulaşır.
i
görsel
Özgürce dinimiz yaşamak istiyoruz, başörtümüze karışıyorlar, mağduruz biz mağduruz edebiyatlarıyla ağlayanlar şimdi insanların yediklerine, içtiklerine, giydiklerine, müziklerine, festivallerine karışıyor.

Onların eline güç tam olarak geçse zaten az aldığımız nefesten hiç aldırmaz sahtekarlar...
Karıştırtmayacaksınız.
islam dini, yapısı gereği her şeye karışır. Bu sahtekar dincileri her şeyinize karıştırtmayın o zaman... Klasik bir islamcı takiyyesi ne eksik ne fazla...
başlık benim değil, aynı başlıktan bir tane daha açmak istemedim. onu düzeltmek moderasyonun işi...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar