bugün

entry'ler (107)

garanti bank hesaplarımızı kapatıyoruz kampanyası

Az önce telefonun diğer ucundaki Pınar hanıma "Patronunuzun aynı zamanda NTV nin sahibi olduğunu ve tüm Türkiye' de yaşanan olaylara duyarsız kaldığını. insanlar polis şiddetine maruz kalırken yemek programı yayınlandığını ayrıca her ay en az 500TL ödeme yapmama rağmen benden 87TL kart ücreti aldığınız için kapatmak istiyorum dedim" kendisi çok zorluk çıkarmadı sağolsun. Böylelikle kurtulmuş oldum hem kanımı emen hemde halkına sırtına dönen bankadan...Darısı başınıza!

#direngeziparkı

rpg 7

(bkz: Role playing game)

bunubentekbasimayazdim

(bkz: yazamayan yazar)

saç uzatan erkeğe tavsiyeler

30 lu yaşlarda kel bir kafaya sahip olacağınızı bilin

rüzgarlı havada sigara içmemeye özen gösterin

kışın kafayı yıkadıktan sonra saçları iyice kurutmadan dışarıya çıkmayın

ayda bir kırıkları aldırmayı ihmal etmeyin

pogo yapmayı ve kafayı sağdan sola - soldan sağa tam daire olarak çevirmeyi unutmayın

denizden çıkarken şampuan reklamlarındaki hatunlar gibi saçlarınızı geriye doğru atmayı kesinlikle unutmayın

mümkün olduğunca kavgaya etmemeye çalışın

insanların size uzaylıymışsınız gibi bakmalarına sizde insan gören marslı gibi bakmaya çalışarak karşılık verin

edit: imla.

andy timmons

steve vai nin tonların efendisi yakıştırmasını yaptığı teksaslı eski danger danger gitaristi.

Satriani ile çok eğlenceli bir çalışmaları mevcut ilginizi çekerse: http://youtu.be/P_ehgqgxxIE

(bkz: hiroshima)
(bkz: electric gypsy)
(bkz: falling down)
(bkz: beautiful strange)

müşteri beğenisini kazanmış bim ürünleri

(bkz: yanmayan bim poşeti)

(bkz: bim poşeti ile kendini yakan çocuk)

axxis

Almanya bandrollü hard rock - heavy metal grubu.

1988 yılında kuruldular

accept - flash rockin man parçasını çok iyi coverladılar öyle ki (bkz: orjinalinden iyi coverlar)

sanırım toplamda 14 albümleri var

suriye de türk bayrağı yakan piçler

sen insanların ülkesinin işgali için zemin hazırla bop eşbaşkanı ol daha düne kadar kankiş, panpiş ol bugün esad a götünü dön. adamlar da bayrağımızı yakınca piç olsun. hiç mantıklı değil.

tabiki bayrağımızın yakılması hiç hoş değil vs. vıdı vıdı vıdı *
esad bir diktatör değil mi? * evet esad için diktatör diyebiliriz. aslında ne olduğu da hiç umurumda değil umurumda olan pkk kamplarına ülkesi sınırları içerisinde izin vermesi umurumda olan pkk ya destek vermesi beni başka hiç bir şey ilgilendirmiyor.

düne kadar kankamız olan suriye bugün ne oldu da rejiminin değişmesi gereken bir ülke oldu?

şimdi şöyle bir şey var bu arapların bir çoğu kaypak, kimin eşşeğine binerse onun türküsünü söyleyen tiplerdir. Yarın sıra bize geldiğinde görürüm ben sizi liste tutucam hangi ülkelerin bayraklarını yakıyorsunuz hangilerinin konsolonsluklarını talan ediyorsunuz.

yukarıdan tanım çıkaramayanlara özel tanım: suriye de bayrağımızı yakan insanlara yurdum insanı tarafından piç denmesi. genel olarak piçler.

ios 5 0 1

3gs modeli için 38,9 mb olan güncelleştirme.

5.0.1 güncellemesi ile gelen düzeltmeler

- pil ömrünü etkileyen hatalar düzenlenmiş

- ilk çıkan ipad için çoklu görev hareketleri eklenmiş

- icould daki belgeler ile ilgili hatalar düzeltilmiş

- avustralyalı kullanıcılar için es tanıma iyileştirilmiş *

m volkan balbay

az önce yazdıklarına denk geldim kimdir bilmiyorum fakat emin olduğum bir konu var kendisi kesinlikle bir bilim insanı. sözlüğe kattığı değerden dolayı kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

üstteki arkadaşım gibi kendisiyle gerçekten tanışmak isterim.

stevie ray vaughan

b.b.king e, stevie sorulduğunda onun için en iyi dostu olduğunu ve muhteşem bir insan olduğunu söylemiştir. Ayrıca su gibiydi başladığında hiç durmazdı akar giderdi şeklinde stevie in gitarını özetlemişti. Gerçekten bir çok parçasında başladığı gibi bitirir uzun duraklamalar noktaları çok fazla uzatmalar yoktur. su gibi akar gider...

keşke biraz daha fazla eser bırakabilseydi...

http://youtu.be/RRlFKiarv8w

burning

efsane grup accept in efsane şarkısı. konser kayıtları tadından yenmez.

kankuli

patlak lastiği andıran yazar.

ayrıca insanları yaftalayan, iftiralar atan ve müslüman olduğunu idda eden yazar.

(bkz: bir aleviye ben alevileri sevmiyorum demek/#13401252)*

marty friedman

çok ilginç pena tutuşuna sahip gitar virtüözü. insan gerçekten merak ediyor o tutuş ile nasıl o kadar rahat çalabiliyor gerçekten çok ilginç. muhtemelen Başka hiç bir gitaristte göremeyeceğimiz pena tutuşuna sahip.

http://youtu.be/UVdyHs_IX1I

kemalist olmaktan daha kötü olan tek şey

gerçekleri görememek gerçekten kötüdür.

genelleme yapıp tüm o şehirde yaşayanlara fahişe gözüyle bakmak da hakikaten kötüdür.

alnı secdeye deymesine, allah korusu olmasına rağmen sırf insanların siyasi-dünya görüşü kendisinden farklı olduğu için onlara hakaret etme hakkına sahip olduğunu düşünmesi de pek tabiki kötüdür.

insanları ayrıştırmak-ötekileştirmek kötüdür.

bir baltaya sap olamamak kötüdür. Sap'ın ucuna kazma olmak daha da kötüdür.

evebeynlerin kontrolsüz şekilde çocuklarının internette dolaşmasına izin vermesi kötüdür.

insanın troll olmaya özenmesi kötüdür.

http://youtu.be/qygaZ6kQCwA

yobo nun trabzonspor a gelmesi

yobo nun trabzonspor a transfer olmasıdır.

- yobo: ahh geliyorum ahh ohhh

+ tsilaysos lenosar: gelme lan gelmeee

(bkz: sen gelme lan ayı)

aşk

düşmek en tepeden döne döne yana yana düşmek
düşeceğini bile bile en yükseğe çıkmak
yanacağına bile bile o gömleği giymek
bin kere milyon kere tövbe edip ilk fırsatta gene kapıları ar`dına kadar açmak
açmak ki yana yana döne döne...aşk!

buckethead - angel monster eşliğinde yazılmıştır.

not: 2009 yılının taslaklarından bugüne kısmetmiş

pepinot

(bkz: #13581432) no lu entrysine imzamı atacağım yazar. Böyle insanları gördükçe çok seviniyorum sözlük çook.

en az maaşı milletvekillerinin alması

(bkz: bakanın öğretmenler başka iş bulsun demesi)

(bkz: vatandaşın vekile beğenmiyorsan yürü git demesi)

sarhoş birini ayıltmak için yapılacaklar

bir şeyler içebilecek kadar kafayı bulmamışsa 15 dakika kendine gelecek kafası açılacak verdiği para boşuna gitmiş olacak alkollü vatandaş.

şimdi tarif şu; bir su bardağı kolanın içerisine bir buçuk kaşık (çorba kaşığı) türk kahvesi atıyorsunuz iyice karıştırdıktan sonra alkollü vatandaşa veriyorsunuz kardeşimiz bir güzel içiyor sonra birde elini yüzünü güzelce yıkıyorsunuz 15 dakika sonra al bu adamı kız istemeye git. Çok daha çabuk ayılmasını istiyorsanız aynısından iki tane veriyorsunuz 7.5 dakikaya çakraları açılmış, nirvanaya ulaşmış şekilde teslim alıyorsunuz.

(bkz: valla bak)
(bkz: tarifle sarhoş ayıltmak)