bugün

kaybettim seni

içimdeydin kalmıştın biraz, soluklanıyordum seni her defa... şimdi ne oldu gittin değil mi gittin, bu kahrolası cehennem de bırakıp gittin. iyi mi oldu her şey sanıyorsun, güçlü görünmeye çalışmak için çabalamalarım iyi mi? nefret et benden, sevme beni ama gitme, kal birazcık olsa da... yanılıyorum her zaman ki gibi sana göre, yalan söylüyorum, inkar ediyorum. evet bunu hepimiz yapıyoruz, neyin gerçeğini bulacağız ki bu maymunların arasında, neyin doğrusunu. bir bak, dön bak! ne görüyorsun mutlu olabileceğim tek yer var mı, uzak mı, neresi? savaşmak istemiyorum bazı gerçekleri kanıtlamak için, biliyorum hepsi boşa çıkacak, hepsi olmayacak, sen olmayacaksın... bir gün olacak ama, hayal ediyorum ki öyle şeyler, seni, bulutları, kimseleri, boşlukları, sevdiklerimizi, inanmadıklarımızı hayal ediyorum. başlayacağım, tutunacağım seni tekrar yaşatacağım. bu gücü bulur muyum kendimde bilmiyorum, anlatabilir miyim insanlara seni? her neyse, seni insanlar nasıl kaybedecekler benim kaybettiğim gibi, o zaman çıkacağım meydana, susmayacağım, korkmayacağım bu sefer! o an benim kaybettiğim gibi sevdiklerinin de seni kaybetmesine izin vermeyeceğim, izin vermeyeceğim. artık kimselere kaybettirmeyeceğim seni...
güncel Önemli Başlıklar