bugün

forward mailden entry yapmak

cok kotu be millet yapmayin ya.

forward mailleri gordugum anda siliyorum da bu mesele benim forward maile karsi tutumumdan da bagimsiz bisey, hani ben silerim sen silmez okur seversin eyvallah. ama simdi surda aktif olan tas catlasa 1000 tane yazar var, e az cok insanlar birbirlerinin nicklerine aşina. bakiyosun uzun bi entry, nadiren denk geliyo zaten insani yakalayan uzun bi yazi. ama o yazi bu sozlukte birileri tarafindan dusunulmus, yaratilmissa degerli, yoksa guzel yazilar her tarafta var. ister istemez bi aidiyet olusuyo sozluge, biz burdaki insanlarin kafasindan neler gectigini kafasindan gecenleri ne kadar guzel anlatabildigini merak ediyoruz, degerli olan onlarin kafasindan gecenler cunku direk iletisim kurabilirsin kendi kafasindakini anlatirsa. forward maili yazan kim sari cizmeli mehmet aga, benim hayatimdan bi sekilde haberdar olmasi ve benle iletisim kurmasi imkansiz bi nevi anonim yaratik. okuyoruz okuyoruz sonunda bi yildizli bakiniz, "forward mail" diye. valla sozluk okucaz, orijinal biseyler bulucaz orijinal insanlar taniycaz derken forward mail okuyoruz. yapma demiyorum hobi olarak gene yap da o yildizli bakinizi yazinin basina koy bari.