bugün

19 temmuz 2009 sigara yasağının yürürlüğe girmesi

odamdayım. ve saat 12den beri yaklaşık 6 tane sigara içtim.uyanık kaldıkça da devam edeceğim içmeye.gelsinler yazsın cezayı sıkıyorsa.çok da sikimde olmayan bir yasak. içice ulan alayına isyan içecem amına koyim. siz kim oluyorsunuz da benim keyfimi yasaklayabiliyorsunuz nerde var bu hangi kitapta? ulu orta yerde içelim diyen mi var? ayırın bir yer orada içelim.içiyorsam içiyorum kimse bana sağlıktı kıldı tüydü demesşn 21 yaşında insanım neyin zararlı neyin faydalı olduğunu biliyorum kimse bana gerizekalı muamelesi yapamaz. ve ben bunu içiyorsam ve içmek istiyorsam bana bunu sağlamalı devletim. çok isityorsan al sana sigara odası desin eyvalah.ama yok o da kalkıyor. dışarı çıkacakmıışız orda içecekmişiz. sizin yüzünüzden kıçımı donduramam. yakarım sigaramı içerim.
hem görecez bakalım iş yerlerinde nasıl olacak bu iş. sigara içmek isteyen adam sırt pırt açık havaya çıkacak. işi bölünecek
ya da sigara içmeyecek sinir stres yapacak. sağa sola sataşacak.aferin iyi bok yediniz.başka hiç bir eksik yanımız yok sigarayı düzeltin.
nah bırakırım amına koyim sigarayı.yiyorsa satışı yasaklayın. ona yemez ama.ağır abiler izin vermez böyle birşeye gücü bize yetiyor devletin. devam edin devam edin...