bugün

çok özlemek

bazen geleceği özlemektir, hem de çok özlemektir. yaşamadığı şeyleri de özler insan. geleceğe dair mutluluk hayalleri dolaşır durur insanın zihninde. ama bugün mutsuzluk vardır hayatta.

seni çok özlüyorum. evet, biliyorum tam yanımdasın şu anda. biliyorum, başın omzuma yaslanmış halde. biliyorum, ellerimin arasındaki pamuk kadar yumuşak şeyler senin ellerin. ama seni çok özlüyorum. seninle gecemi gündüzümü beraber geçirmeyi özlüyorum. seninle çocuklarımızı sevmeyi özlüyorum. seninle, aynı yorganı aynı yastığı paylaşmayı özlüyorum. sabahları beraber hazırlayacağımız kahvaltıları, bazı akşamlar yemek yapmaya üşendiğimizden dolayı söyleyeceğimiz pizzaları özlüyorum. hatta evimizin dağınıklığından dolayı edeceğimiz kavgalar bile gözümde tütüyor. yumuşacık bakışlarınla, aşk dolu ifadenle ve içindeki hiç bitmeyen sevgiyle bana "kocacım" deyişini özlüyorum. kolumu üzerine atarak uyumayı özlüyorum. sen uyurken nefes alışını dinlemeyi, saçlarını okşamayı özlüyorum. aldığın her nefes için teşekkür ediyor olacağım bizi yaradana öyle gecelerde. seninle geleceğimi çok özlüyorum.