bugün

kadınlar ne ister

milyonlarca kez cevaplanmaya çalışılmış soru.

ben ilişki konusunda istediklerini tartışmak istiyorum biraz.
uzun boy, zenginlik ve güç en çok duyduğum şeyler.
1.80 altı erkek değildir, parasız erkeği annesi bile sevmez...
hepiniz duymuşsunuzdur bu söylemleri.
ben bu söylemleri tekrarlayan, bana tek verebilecekleri cinsellik olan bu tiplerin özelliklerine baktığımda da görüyorum ki şunların en az 10 tanesine sahipler;
* kısa boylu (1.65 altı)
* kilolu
* çirkin
* rüküş
* saygısız
* görgüsüz
* bilgisiz
* hadsiz
* terbiyesiz
* beyinsiz
* ahlaksız
* merhametsiz
* çifte standartlı
* yalan bağımlısı
* fakir
* şımarık
* orta malı
* kişiliksiz
* özenti
* korkak
* tamahkar
* cahil
* arsız
* utanmaz
* rezil

yani bir insanda istemeyeceğiniz çoğu özelliğe sahipler.
ama beklentilerine baktığımızda kendi çizdikleri profilin yanında arşta kalan bir şey görüyoruz.
hadi denkliğin olmamasını bir kenara bıraktım, kadının olası dezavantajlarını görmezden gelmeyi bir kural kabul ettiğimizde bile siz o isteklerinizi hak edecek hiçbir şeye sahip değilsiniz.

ayrıca hayırdır ya? siz nasıl bir insanın kendi isteğiyle değiştiremeyeceği şeyleri şart koşabiliyorsunuz? siz nesiniz amına koyduğumun çocukları? erkeklerin psikolojisini sikip çaresiz bırakın sonra yok efendim kandırıldım, yok kadına şiddet bilmem ne diye ağlayın...
bu ateşi sen körüklüyorsun, orospu çocukluğundan vazgeç.
ne ara dünya böyle bir hale geldi? çok eski değil, bundan 20 yıl önce akşam 9'dan sonra tek başınıza dışarı çıkamıyordunuz lan siz?
onu geçtim 100 yıl önce hiçbir özgürlüğünüz yoktu bu toplumda, sizi it gibi yaşatıyorlardı, düşündüklerini konuşmayı geçtim düşünmeye bile hak verilmiyordu lan size... "belki de bir sebebi, haklı tarafı vardı kadınları o hale getiren toplumun" diye düşünmeden olmuyor şu durumda.
(not: size o hakların çoğunu köklü br şekilde kazandırıp hayatınızı temin eden de 1.74 boylarında bir erkek bu arada, onu da hatırlatayım.)
güncel Önemli Başlıklar