sevgilinin en iyi arkadasi

kötüsü adamı ipe götürendir.

şöyle ki; geçen gün cafe'de kaavemi yudumlarken kulak misafiri olduğum akıl almaz konuşmanın müsebbibi kaşar hatundur. başta çift zannettiğim şahısların kız ve erkek olmak üzre farklı cinslerden arkadaş olduğunu öğrenmem geç olmadı;

kız; ben geçen gün o kıza fal baktım böyle gözlerimin içine içine baktı nasıl merak! bence bu kız kaşar
erkek; deme yaa
kız; valla bak bence bırak sen onu gözü yükseklerde o kızın.. sana göre değil bence.. mesela bi gün pijamayla karşısına çık * seni hep janti mekanlarda kuul görüyoo bence ev ortamında buluş yani seni her halinle görsün bak nasıl basıyo sana tekmeyi..
erkek; orası öyle tabii
kız; * hem senin kariyer planların yok mu bence tek bir konuya konuya kanalize olmalısıın
erkek; ya aslında öyle
kız; bak o kız tekin diil bence kıçı başı ayrı oynuyo! seni sevdiğini biliyo musun kii? bi kere sırrını ver bakalım sana destek olucak mı!! ben mesela geçen sene 4. sevgilime annemle babam boşandı dedim hemen eve gel dedim hemen kapıdaydı yaa bence bunlar hep ders.. * *
erkek; ben de farkettim sanki soğuk gibi bana karşı napiim bırakiyim mi sence?
kız; derhal hemen bırak hatta mesaj at bak ben yanındayım hatta dur ben şööle güzel bi mesaj yaziyim.. mırmır?'^+%

evet bu erkeğin yakın arkadaşı kız gözümüzün önünde hatunun ipini çekti bi şeyden haberi olmayan kızcağızın mutlu ilişkisinin damardan girerek başını yedi..

akabinde kol kola cafe'den ayrıldılar.. biz oturup bu gösteriye tanık olanlar ise ağzımız açık bakakaldık arkalarından.. yuva yıkanın yuvası olmaz lan.. bütün sevenleri yakın kız arkadaş şerrinden kötü kadın şerrinden koru rabbim. hala sinirim geçmedi keşke yaklaşıp ağzına ağzına tokat atsaydım kızın, çocuğun ensesine vursaydım kendine gel lan it diye..