1. ?.
  sevgilinin her bakımdan anlaştığı insandır. sizinle ilgili fikirleri kuvvetle muhtemel sevgiliniz tarafından çok önemseneceğinden iyi anlaşılması gereken kişidir. bazı durumlar üçlü olmayı gerektireceğinden yapılabilecek en iyi şey bu arkadaşa en kısa zamanda bir sevgili bulmasında yardımcı olmaktır.
  5 ... hesmeralda
 2. ?.
  ilk buluşmalarda kız bu arkadaşını yanında getirir amaç sizi görücüye çıkartmaktır. buluşma ertesi bu arkadaşın raporu doğrultusunda ilişkiniz şekilleneceği için asıl kızdan önce bu arkadaşın olur raporunu almak için uğraşılmalı, türlü yalakalık yapmaktan geri kalınmamalıdır.
  4 ... weud
 3. ?.
  en kısa zamanda devre dışı bırakılması gereken arkadaştır. sevgilinizin onunla yaptığı şeyleri duyddukca kıskanclık krızlerine girilicektir.heleki kız arkadaşınızın en iyi arkadaşı erkekse psikopata baglatıcaktır.
  3 ... pamuk proton ve 7 elektron
 4. ?.
  ilişkiye her daim karışma hakkını kendinde görenler vardır ki bunları atın gitsin. ama bir de şeker gibi olanları vardır ki bunlar ilişkiyi olumlu yönde etkilerler.
  2 ... eagle is free
 5. ?.
  eğer kastedilen sevgili erkek, arkadaşı da erkek ise sorun yoktur. bu arkadaş babacandır, kızarkadaşı varsa dörtlü takılırlar, yoksa kızın arkadaşlarından bi tane bulunur, sevgili kız, arkadaşı da kız ise, bu kız çocuğa hep eleştirel bakar, çocuğun arkadaşlarına katiyen yüz vermez. erkek sevgilinin kız arkadaşı mevzubahis olduğunda ise;bu kız delikanlı bi kız olduğundan abla rollerine soyunur. kızımız hazzetmez ise de kötüniyet olmadığından pek ses çıkaramaz. bayan sevgilinin erkek arkadaşı hadisesi ise daha kaotiktir. çocuk efemine ise pek hazzedilmez zaten. yok efemine değil de yakışıklı bi çocuk ise, bir de bir dönem bi yakınlaşma sözkonusu oldu ise vay anam vay.tüm bu varyasyonların hetereseksüel ilişiler için geçerli olduğunu belirtmeme ise gerek olmadığı kanaatindeyim.
  1 ... sıpa
 6. 0.
  eğer çok yakınsa tanıştırılma aşamasında görücüye çıkarılıyormuşsunuz hissini verdiren kişi.
  ... delilah
 7. 1.
  sevgiliden daha çok sevilebilir bazen. mesela ben biliyorum ki şu anki sevgilimle ilişkim bir gün kesin bitecek. (gerçi böyle diye diye 3 seneye yaklaştık ama) ama biliyorum ki onun en iyi arkadaşı bir ömür arkadaşım olarak kalacak.
  1 -1 ... hesitate
 8. 2.
  en iyi arkadası erkekse ki cogu zaman öyledir, ilk gördügünüz andan itibaren en cok gıcık kapmaya basladıgınız insan olur.
  1 -1 ... arka plan
 9. 3.
  (bkz: Sevgilinin en yakın arkadaşıyla ders çalışmak)
  ... monster88
 10. 4.
  hatunsa arıza çıkarılacak bir durum. *
  3 -1 ... olmazsaolmaz